a i ostatnio mówiłem do lekarza że czytałem że coś tam taki i taki lek jest fajny....
to odp.....za dużo pan czyta i zawraca sobie głowe zagadnieniami których nie rozumie...niech pan da sobie spokój i zajmie się tym co ja dam
Jak mam go przekonać do fenelyzyny lub innego leku ...i jak argumentować dla czego ten
wykazując wiedzę pani goździkowej
Ale niestety młody gościu przeniósł się daleko ....a co sądzicie o babach w średnim wieku
http://www.ndrugs.com/?s=phenelzine
qiuru18 pisze:próbowałem moklo i sele ....jak bym miał wybrać to moklo
zlysmok pisze:poki co biore moklo+ selegileine 600m i do 60 selegiliny efekty nie sa jakies zaczhwycjace
harima pisze:Jestem mega ciężkim przypadkiem i nic oprócz Mao na mnie nie działa. Moklobemid był świetny ale z czasem przestał w ogóle wykazywać jakiegokolwiek działania antydepresyjnego/antylękowego.
Ważniejsze niż "Zanim weźmiesz jakikolwiek opioid zastanów się 150 razy".
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?
W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.
CBŚP rozbiło narkotykowy biznes w darknecie. Zabezpieczono tysiące waporyzatorów, ciastek i batonów
Funkcjonariusze CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która przez kilka lat produkowała i sprzedawała narkotyki za pośrednictwem sieci darknet. W ofercie grupy znajdowały się m.in. waporyzatory, ciastka i batony nasączone substancjami psychoaktywnymi THC i HHC. W sprawie zatrzymano 10 osób, z których osiem decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.
Rząd za, kantony przeciwko: Czy Szwajcaria zalegalizuje marihuanę?
Parlament federalny chce zdekryminalizować konopie indyjskie w Szwajcarii. Jednak już etap konsultacji pokazuje, że sprzeciw wobec projektu jest duży.
