I nie rób miksu, najpierw lepiej poznać osobno te substancje:) Nie wiadomo w sumie czy ogarniesz i czy takie fazy ci się spodobają:P
Nie no, stopniowe poznawanie jest najlepsze. Na początek mało zapowiadający light typu trawa. Później MDMA na przykład, następnie grzyby, powój, gdzieś tam w między czasie gałka... No i później rc: na start fenetylaminy, później tryptaminki. Następnie królowie: aya oraz ibogaina, na którą zaczynam polowanie :diabolic:
ibogaina, na którą zaczynam polowanie
Jako rzecze pill i rzekłem ja kilka stron wcześniej- stopniownie. Nie przez przypadki tylko przez dozowanie mocy oferowanej przez określone psychodeliki. Stopniowe wchodzenie w klimat, oswajanie nieogaru, ewentualnego strachu. Takie tam.
W sumie z dostepem nie jest taki problem... Gorzej z ceną bo 700-800zł za konkretny trip lub dwa lajty to jednak trzeba naprawde kochać narkotyki by tyle wydać hehe
I właśnie zapomniałem o LSA... Powój byłby w sumie dobry na pierwszy raz tyle, że musiałby robić ekstrakcje bo te bule brzucha itd mogą zrazić do dalszych prób.
Gorzej z ceną bo 700-800zł za konkretny trip lub dwa lajty to jednak trzeba naprawde kochać narkotyki by tyle wydać hehe
Powój na pierwszy raz ? Może być, ale nie w dawce powyżej 10 g na pierwszy raz, bo wówczas zaczyna się robić "kwasowato"
No a z powojem to miałem na myśli taką ilość by podziałało jak 4-5 nasionek HBWR'a bo innym sie nie zajadałem.
Choć i tak trzymam sie tego, że acetoksy najbardziej sie nadaje. Moim zdaniem...
I urok psychodelików. A jeżeli będzie źle... peak np 4-AcO-DMT trwa jakieś 3 godziny. Nie oszukujmy się, da się to wytrzymać. Co najwyżej ćpać się odechce.
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.
