Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
Qax pisze: jeśli kapsułki DF to na pierwszy raz tylko 6 i kropka
podróżuję w mojej głowie...
zostały mi trzy - wezme za pare miesięcy...
ale nie powiem zebym miał jakies haluny
generalnie to tylko niepokój i zamotanie
w sumie to jarałem do tego - ale to nie było samo jaranie
na upartego to sie zastanawiam po chuj to biorę? jedyny powód to taki ze szkoda wyrzucic no i wzmacnia to fazę... aha jeszcze taki powód żem ćpun.
co myślicie o zmieszaniu małej ilości z alkoholem ?
zawsze u mnie alkohol wspaniale komponował się wśród małych psychodelików
nie zależy mi na mocnej fazie,to będzie pierwszy raz z LSA
może ktoś już próbował takiego mixu:)
proszę o poważne potraktowanie mojego pytania i o pomoc z góry dziękuje
Nie, ja myślę, że to słabe połączenie.
– Jestem przyzwyczajona do długich podróży... Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła – wyjaśniła.
– Jak zdołałaś wrócić?
Przyglądała mi się długo i uważnie.
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam...
Mieszanki często były nieprzyjemne,niemiłe itd a w połączeniu z alkoholem wspaniałe
czemu sądzisz że to zły mix?
niesądze aby tez alkohol przykrył całkiem efekt LSA,zestawienie 75% czuje alko 25% LSA nawet by mi bardzo pasowało jakby coś takiego było możliwe
Osobiście uważam, że alkohol nie nadaje się w ogóle do miksów. A tym bardziej z psychodelikami. Trip na pewno sporo straci sporo na klarowności typowej dla LSA. I wyznaję zasadę, żeby najpierw spróbować danej substancji samej, poznać ją choć trochę, a dopiero potem łączyć w miksach.
– Jestem przyzwyczajona do długich podróży... Kiedyś wybrałam się nawet do Piekła – wyjaśniła.
– Jak zdołałaś wrócić?
Przyglądała mi się długo i uważnie.
– Wrócić? Wrócić? Ja tu zostałam...
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Kartele zamiast przemycać narkotyki wysyłają „kucharzy” do laboratoriów w Polsce
Meksykańscy przestępcy powiązani z kartelem Sinaloa mieli organizować w Polsce produkcję metamfetaminy w wynajętych posesjach na Podlasiu i w województwie kujawsko-pomorskim. W trzech sprawach zatrzymano łącznie ośmiu obywateli Meksyku, a śledczy uznali te przypadki za element szerszego przesuwania produkcji narkotyków syntetycznych do Europy Środkowo-Wschodniej.
Farmaceuta skazany za pomoc w produkcji narkotyków
Właściciel apteki został skazany na 3,5 roku więzienia za sprzedaż leków służących do produkcji metaamfetaminy i pomoc w jej wytworzeniu. W produkcji i handlu nie działał sam. Według prokuratury leki posłużyły do produkcji narkotyków o wartości niemal 7,5 miliona złotych.
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
