Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Mercy, mercy me, that Murcielago
That's me, the first year that I blow
How you say broke in Spanish? Me no hablo
Sandra pisze: Ja nie wiem czy ze man jest cos nie tak ale wzielam wczoraj ajkies 200gr dexa (waga 70 ) nie poczułam nic oprócz duszącego kaszlu a dzisiaj bolą mnie całe wnetrzności watroba zoładek i mam taki wieki brzuch (nie moge nic zrobic w kobelku ) powiedzcie mi czy to jest normalne ? czy ktos już tak miał a może za mało tego ????
A na serio. 200mg to mało. Twoje problemy z brzuchem wskazują na nietolerancję laktozy. Jeden gość z forum to miał i sobie rozpierdolil jelita. Rada jest taka - bierz tussidex zamiast acodinu.
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
https://soundcloud.com/second_hand123 - Moja własna Twórczość muzyczna.
Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
doustnie = 0.25 mg winianu. Zażyte po rozcieńczeniu w 10 cm3 wody. Bez smaku. 17:00:
Początek zawrotów głowy (...)[/i]
najlepsza na drugi dzień jest sensi (]W przypadku DXM to może oznaczać nawrót jazdy i jeszcze wiekszy hardcore. Lekarstwem bym tego nie nazwał, ale jest zajebiscie na zjezdzie jarać :D
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
doustnie = 0.25 mg winianu. Zażyte po rozcieńczeniu w 10 cm3 wody. Bez smaku. 17:00:
Początek zawrotów głowy (...)[/i]
A ty mordo napierdalasz środki uspokajające
Za rogiem gdzieś się czai zagadka istnienia
A ty proszki napierdalasz na obniżenie ciśnienia
example pisze: ja jakoś nie odczuwam nawrotu jazdy, może to kwestia tego że nigdy nie przekroczyłam dawki 450 mg. Nooo dlatego mnie baka leczy. ;] a już najbardziej po spidzie i pigułach. Na zwała jak znalazł.
Czemu MDMA jest tak trudno dostępne? Przecież zarobiliby na tym kupę kasy...
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia
Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Prokurator częstował ciastkami z marihuaną. Zapadł wyrok
Przed Sądem Rejonowym w Lublinie zakończył się proces Bartosza F., prokuratora z Wrocławia oskarżonego o podanie kobiecie środka odurzającego w postaci ciastek z THC. Sąd uznał go za winnego i orzekł wobec niego grzywnę oraz pięcioletni zakaz zajmowania stanowiska prokuratora.
