a odnośnie "dreptania" w miejscu to myśleliśmy z kumplami że po prostu wymyśliliśmy nowy tranco-techno-krok ;P
:bongo: :psycho: :liść:
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
Mnie nic nigdy nie rozpierdalało wizualnie bardziej niż 2C-E.
Jedynie dysocjacyjny miks, ale to raczej co innego.
Powyżej 30mg jest naprawde masakra...
I jak tak sobie przypominam tamte chwile to dochodze do wniosku, że na dniach trzeba troche tego zamówić ;]
- amfetamina - usnąłem
- (pseudo)efedryna i metkat - imo mocno, ale kumpli mocniej
- 2C-T-7 (20mg) - lekkie uniesienie na wejściu, potem już nic, zero
- i jeszcze mix, wieczorem 3mg DOI i do łóżka, za trzy godziny mnie budzi budzik, nic nie odnotowałem (albo byłem dość zaspany, by przeoczyć drobne działanie), więc usnąłem, rano się wkurwiłem, dojadłem 6mg DOIa i 30mg 2C-T-7 i nic, zero, null
Z tryptamin mahomet i Ayahuasca spoko, z innych 85mg diazepamu nie podziałało w ogóle (za to zolpidem działa pięknie), po 2 paczkach aviomarinu nie mogłem usnąć do 7 rano, zero OEVów, a CEVy słabsze, niż po tramalu. Dysocjanty w porządku... no prawie, Szałwia na mnie dziwnie działa. Jak coś, to w profilu masz maila do mnie ;)
iiisǝʎ ʞɔnɟ
http://SDPower.tk
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Rekordowe konsultacje: Polacy mają dość karania za roślinę.
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
83-latce z alzheimerem podano psychodelik. Niezwykła reakcja organizmu
Po jednorazowym podaniu wysokiej dawki psylocybiny 83-letnia pacjentka z ciężką chorobą Alzheimera, mówiąca dotąd głównie monosylabami, zaczęła inicjować rozmowę. Lekarze zauważyli też inne oznaki poprawy, a przypadek opisano w „Frontiers in Neuroscience” - uznanym, interdyscyplinarnym czasopiśmie naukowych poświęconym neurobiologii.
