Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 1 z 6
  • 60 / / 0
Nieprzeczytany post autor: gulhul »
MAm pytanie odnośnie zmniejszania źrenic po 4-aco. Podobno można je zmniejszyć biorąc kodeine. Czy ktoś tego próbował i w jakiej dawce? Czy branie kodeiny nie zepsuje tripa po 4-aco?
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
  • 375 / 4 / 0
Nieprzeczytany post autor: Bodzi0 »
gulhul pisze:
MAm pytanie odnośnie zmniejszania źrenic po 4-aco. Podobno można je zmniejszyć biorąc kodeine. Czy ktoś tego próbował i w jakiej dawce? Czy branie kodeiny nie zepsuje tripa po 4-aco?
Też miałem taką koncepcję, że powinna koda powinna zmniejszyć i tak się składa, że dokonałem tego eksperymentu.
Musze cię jednak rozczarować, paczka thio która normalnie zmniejsza mi źrenice do rozmiarów główki od szpilki nie podziałała w ogóle. Wciąż miałem oczy jak w japońskiej kreskówce.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
Uwaga! Użytkownik Bodzi0 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1718 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: forest »
Bodzi0 pisze:
gulhul pisze:
MAm pytanie odnośnie zmniejszania źrenic po 4-aco. Podobno można je zmniejszyć biorąc kodeine. Czy ktoś tego próbował i w jakiej dawce? Czy branie kodeiny nie zepsuje tripa po 4-aco?
Też miałem taką koncepcję, że powinna koda powinna zmniejszyć i tak się składa, że dokonałem tego eksperymentu.
Musze cię jednak rozczarować, paczka thio która normalnie zmniejsza mi źrenice do rozmiarów główki od szpilki nie podziałała w ogóle. Wciąż miałem oczy jak w japońskiej kreskówce.
Ja bralem 150mg do 4-ho-meta, i oczy rowniez nic a nic nie byly zmniejszone.

Moze dopiero hera w srogiej dawce cos by podzialala, ale tez watpie.

Pozostaja specjalne kropelki.
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
Uwaga! Użytkownik forest nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2497 / 50 / 0
buprenorfina moze by dala rade
albo zmotaj sobie opakowanie kropelek z atropina i jak by se ktos pytal, to mu pokazuj :)
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 565 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: FreeOfMe »
Pozostaja specjalne kropelki.
?
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
Feel free. Of me.
  • 83 / 3 / 0
też się zdziwiłerm, bo nie znam żadnych na zmniejszanie źrenic.
może się kolega podzieli, jakie to są krople?
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
Uwaga! Użytkownik homopsychosisnarcosis nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5299 / 106 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
Napisałem tak w howto gdyż mi paczka thio pomaga. To też zależy od osoby, dawki i momentu, w którym się kodę zarzuca. Można zawsze walnąć 300mg. Jak nie kijem to pałką :)

Krople do zmniejszania źrenic są przypisywane na jaskrę, zawierają pilokarpinę. Na białą receptę. Nie znam nazwy, chyba bez jaskry raczej ciężko dostępne. Nie mam pewności jednak co do dostępności
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 2497 / 50 / 0
Zamiast recepty na baclofen wykorzystaj ja na kropelki :D
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 60 / / 0
Nieprzeczytany post autor: gulhul »
a jak myślicie czy to może być dziwne jak np ginekolog albo stomatolog przepisze mi krople do oczu? :D
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
  • 5299 / 106 / 0
Nieprzeczytany post autor: pilleater »
Ale dziwne dla kogo. Dla mnie, św macek, taksówkarza czy kalkulatora Citizen sdc? :D
Ostatnio zmieniony 09 lutego 2010 przez pokolenie Ł.K., łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 4-HO-MET i 4-AcO-DMT
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 1 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych

Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.