Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
A póki co to radzę sobie na tyle że nie potrzebuję spełniania kapitalistycznych marzeń :diabolic:
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
Od jutra rzucam.
ja na szczęście całego siana nie przanaczam na ćpanie (chociaz zawsze te 30 sie znajdą ale to juz inna bajka) ale wiem ze gdyby mi na wszystko z palcem w dupie wystarczało to zaczęło by się naprawde wielkie ćpanie ^^ dobrze jest jak jest. i piniądze szczęscia nie dają :P
jak kasy brak to jeszcze sie czasem przezyje te krótka przerwe w cpaniu, ale jak juz gotówka spłynie to się zaczyna ćpanie na banie i koniec :D
Jakbym miał wiecej kasy to bym ćpał do upadłego, a tak to jak faktycznie powyżej powiedziane było, jeszcze jakies małe ograniczenie jest więc jest dobrze.
pS czesto sni mi sie że wygrywam w EURO-LOTTO np.60mln.euro,niestety w kazdym z takich snów obecne sa narkotyki
Jak masz predyspozycje, to chuj z tego wielki ;>
heavenUnderground pisze: Jak dla mnie to zalezy od człeka...sporo floty puściłem na zabawy...teraz wiekszość idzie na hobby;), a jak ma się pusto w bani i kupę kasy to nic nie da rady;))...
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marsz-wyzwolenia-konopi-w-warszawie-28-05-2022-r-.jpg)
Zróbmy przykrość „gangom ze Wschodu” i zalegalizujmy marihuanę (na dobry początek)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wkbezdech.png)
Medyczna marihuana kontra bezdech senny
Według danych opublikowanych przez badaczy z Minnesota Office of Cannabis Management, 40 proc. pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA) uczestniczących w stanowym programie medycznej marihuany doświadczyło znaczącej i trwałej poprawy jakości snu po rozpoczęciu terapii konopiami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/musketamine.jpg)
Musk zażywał narkotyki w Białym Domu? Trump "ma nadzieję, że nie"
Donald Trump, komentując doniesienia "New York Timesa", wyraził nadzieję, że Elon Musk nie zażywał narkotyków w Białym Domu. Amerykański przywódca zdradził także, co zrobi z zakupioną od miliardera teslą. Od momentu odejścia Muska z administracji pomiędzy prezydentem a jego byłym doradcą trwa spór.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Jak marihuana niszczy serce
Na Uniwersytecie Kalifornijskim w San Francisco wykazano, że przewlekłe używanie konopi - niezależnie od tego, czy są one palone, czy przyjmowane w jakimś jadalnym produkcie - wiąże się z istotnym ryzykiem dla układu sercowo-naczyniowego.