rejestr pisze: Moim zdaniem wizuale po 2C-C są ładniejsze i lepsze niż po 2C-E. Więcej w nich kolorów, fraktali. 2C-E jest takie ponure.
ale i tak najpiękniejszy jest wychwalany wiele razy przez śmkj miks 30+mg 2c-e + 900mg DXM. straszny nieogar, ale wizuale nie do pobicia!
housemeister pisze: bla bla. porównaj 30mg 2c-c do 30mg 2c-e. i wszystko jasne.
ale i tak najpiękniejszy jest wychwalany wiele razy przez śmkj miks 30+mg 2c-e + 900mg DXM. straszny nieogar, ale wizuale nie do pobicia!
Po 2C-E jest zdecydowanie większy mindfuck, jakieś niespodziewane błyski światła, omamy słuchowe (typu nadjeżdżający samochód zza pleców, piła mechaniczna tudzież elektryczna gdzieś w oddali), falowanie obrazu, jednak wszystko jest jakieś szare ponure i mało kolorowe.
2C-C z kolei zostawia ładniejsze i dłuższe smugi, wszystko błyszczy, ładniej zmienia kolory i przede wszystkim jest bardziej empatogenne, szkoda, że tak krótko działa i fazie towarzyszy uczucie, że jednak czegoś brakuje...
Myślę, że mix 2C-C + 2C-E byłby przedni.
A po DXM'ie mam mocne mdłości, boli mnie brzuch i ogólnie faza jakaś chujowa więc go nie tykam.
Jeżeli ktoś lubi kolorowe haloo to polecam 2c-p ;) jak dla mnie zdecydowany faworyt w tej kwestii, no i oczywiście grzyby :D
http://www.tripshop.pl/psychedelic-pill ... -2c-c.html
mały szok. Nawet nie tak drogo.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet 'pies cię jebał'
Bo to mezalians byłby dla psa"
Ale sam fakt że masz to "na miejscu" i nie musisz brać na hurt, tylko organizujesz sobie 50 mg za około 5 dych i jeśli Ci się nie spodoba to nie masz problemu z zalegającym materiałem i nie czujesz, że przejebałeś flo.
Popatrz pod tym kątem, dobra oferta dla 'testerów'
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet 'pies cię jebał'
Bo to mezalians byłby dla psa"
przypadkiem 'em zajrzał do fanszopu i w pierwszym napotkanym linku wynaleźć można takie oto cudo]
Gratuluję refleksu
Ale ci fajnie, co? Od razu podskoczyłeś o kilka jednostek wyżej w swoim łańcuchu karmicznym, prawda? No przecież jesteś tak wkurwe-do-przodu ewolucyjnie przez to że wiedziałeś wcześniej o tym produkcie, że każdy kto odkrył to po tobie zasługuje z twojej strony na biczowanie+publiczne wyszydzenie, chyba że przywdzieje pokutny worek foliowy i przez tydzień będzie popierdalał boso prowadzony przez ciebie na smyczy po największych galeriach handlowych po czym wystąpi charytatywnie w wietnamskiej odmianie reklamy "Kisiel-Fisiel" - to wtedy zlitujesz się, mając dla niego wyłącznie pogardę.
Gryź piach.
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet 'pies cię jebał'
Bo to mezalians byłby dla psa"
P.S. Prosba ( mam nadzieje ze nie lamie zasad tego tematu ) podrzucilby ktos info na priv gdzie moge znalesc 2c-c ( oprocz btmg ) - najlepiej polsza lub EU.
Z gory dzieki
@ innyodinnych: daj spokoj, po co sobie nerwy niszczyc przez takie cos...
2C-B! 2C-C: 2C-I, 2C-E! 2C-T-2 - 2C-P!
Kładzenie ćpuna spać na trzeźwo to jak kładzenie żywego do trumny.
~ Lilia1
GG: 450537
e-Mail: FriendlyToker@gmail.com
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
Palenie z trzeciej ręki staje się z czasem coraz bardziej szkodliwe
Bierne palenie – narażanie osoby postronnej na oddziaływanie dymu tytoniowego – jest dobrze rozpoznanym zagrożeniem dla naszego zdrowia. Znacznie mniej wiadomo natomiast o „paleniu z trzeciej ręki”, czyli o sytuacji gdy dym z palonego papierosa już wywietrzał, a my wdychamy związki chemiczne, które po paleniu papierosów osiadły na ścianach, dywanach, meblach, firankach czy ubraniach.
To nie rzeżucha. Internauci drwią z ujawnionej „plantacji” marihuany
Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) pochwalili się w zlikwidowaniem małej plantacji konopi indyjskich, które zaczął hodować w swoim domu jeden z mieszkańców gminy. Hodowla składała się z siedmiu jeszcze bardzo malutkich sadzonek. Zdjęcia całej instalacji dębniccy policjanci udostępnili w sieci. W mig w sieci zaroiło się od prześmiewczych komentarzy, które porównywały łup policjantów do… rzeżuchy. Tak bowiem wyglądały sadzonki ustawione obok siebie na jednym ze zdjęć.
Koniec hurraoptymizmu? Brakuje dowodów na skuteczność medycznej marihuany przy większości schorzeń
Złe wieści dla osób, które widzą w medycznej marihuanie remedium na całe zło świata – nawet na nowotwory. Analiza 2500 badań wykazała, że jej skuteczność można potwierdzić zaledwie w ułamku schorzeń, na które jest stosowana. Czy kannabinoidy czeka podobna przyszłość co opioidy?
