pewnych rzeczy nie wyciągniesz od człowieka na sucho, w takim stanie można poruszać tematy intymne śmiało, o tym co ci się w człowieku nie podoba, czy o tym co chciałbyś zmienić, lub osiągnąć. Druga strona nie wybucha agresją, wyjawia niebywałe zainteresowanie i stara się zrozumieć zamiast od razu negować.
to trochę taka mentalna pigułka gwałtu.
zrobiłem też wiele rzeczy, których na mefie bym chyba nie zrobił, z wiadomych przyczyn, hhehhhehee
także mentalną pigułką gwałtu nazwałbym mdma, a mefa mentalną pigułką zbliżenia :)
pozdr
tehacek pisze:tak, ale na drugi dzień się trzeźwieje i nagle może się okazać, że opowiadaliśmy o czymś, o czym mówić nigdy nie powinniśmy.
to trochę taka mentalna pigułka gwałtu.
wszystko jest dla ludzi w normalnych ilosciach
Czy to możliwe żeby mefedron praktycznie w ogóle na mnie nie działał? Zamawiałem dwa razy, najpierw z orc a potem od jednego z userów tego forum. Z wypowiedzi ludzi, którzy zamawiali w tym samym czasie wynikało że sort był dobry.
Z tego co pamiętam z pierwszego razu to dawki które brałem (miałem 0,5 g dla siebie) w ogóle na mnie nie działały lub działały bardzo słabo.
Za drugim razem od razu zacząłem od dawki 300 mg doustnie. Nie poklepało. Następnego dnia zarzucałem dotąd aż poczułem rzeczywisty efekt psychoaktywny. Tylko że wtedy poszło 700 mg a jedyny efekt jaki zauważyłem to poprawiony nastrój przez godzinę.
Teraz planuję trzecie podejście do mefa, tym razem spróbuje walnąć w klamkę. Tylko czy to ma sens przy efektach jakie wywołały poprzednie próby?
Dodam jeszcze że kolega który zamawiał ze mną za pierwszym razem był zadowolony. Jakby ktoś miał jakieś linki do sklepów w których obecnie mają dobry sort to prosżę o PW.
Po pierwsze jesli placic bym mial za jednorazowa porcje mefa 70zl to wolalbym plawic sie w czystym mdma/mda poprawiajac sie kreska koko co jakis czas ;-)
Druga sprawa to niebezpieczenstwa jakie moga cie spotkac walac takie dawki, ja bym pewnie skonczyl w szpitalu gdybym za pierwszym razem zapodal 0,7g. Dobrze ci radze, czasem lepiej sobie odpuscic i poszukac czegos innego.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mozg-jointy-1000.png)
„Tysiąc jointów później” – co naprawdę dzieje się z mózgiem stałego palacza marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/1460x616.jpg)
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków
Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dominikamedmj.jpg)
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?
Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.