Lubię palić, palenie papierosów jest dla mnie trochę jak mała ceremonia.
Aczkolwiek jeżeli ktoś musi lub chce rzucić palenie to jestem pełna podziwu dla każdego, który miał w sobie tyle motywacji i wytrwałości. Silna wola zawsze wzbudza we mnie respekt, obojętnie czego by dotyczyła.
potoków wy źródliska i ty, falo morza
rytmiczna, i ty ziemio, wszystkich nas rodzico,
i ty wszechwidzącego słońca krągłe lico,
spojrzyjcie, jakie znoszę, bóg, od bogów znoje!
chcialabym sie pozbyc tego nalogu ale jakos nie moge sie zebrac by to zrobic.
Trzeźwość narko od 11 wrzesznia 2006
http://www.feta.blog.onet.pl
-...wie ze musi wejść na wieżę,od tego zależy jego życie i nie może,dotknięty lękiem wysokości...
allen carr! - czytać
Obłąkany pisze: Żeby przestać palić trzeba się pomęczyć z miesiąc - dwa, potem z górki.
nie palę już ok. 8 miesięcy, zmotywowała mnie do tego moja postępująca astma (jestem alergikiem).
Pewnego razu ok. 4 rano złapały mnie duszności, aż się obudziłem, nie mogłem złapać tchu itp. lekarstwa akurat mi sie skończyły, myślałem że zdechnę. Na następny dzień wypieprzyłem wszystkie pozostałe szlugi i zacząłem "odwyk". najgorsze były dnie 4 - 7 od zaprzestania. Z nikim się nie widywałem, z nikim nie rozmawiałem (żeby przypadkiem się nie zdenerwować). No i jakoś teraz leci... Satysfakcja ogromna, lepiej się oddycha, nie kaszlę już, astma też jakoś słabiej się odzywa... Ale gdyby nie te problemy zdrowotne to pewnie ćmiłbym dalej.
rejestr pisze: nie palę już ok. 8 miesięcy, zmotywowała mnie do tego moja postępująca astma (jestem alergikiem).
Jak rzucać to tu i teraz, bez zbędnego pierdolenia ,odkładania na jutro i wydawania xx pln-ów na nicorettetetete.
Ja się trzymam już 11 miesięcy i nie zamierzam tego zmieniać.
Mail w profilu.
Od jutra rzucam.
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Tak kawa wpływa na emocje. Badacze: efekt nawet bez kofeiny
Kawa nie działa wyłącznie przez kofeinę – i nie tylko „pobudza”. Nowe badanie opublikowane w prestiżowym czasopiśmie Nature Communications pokazuje, że regularne picie kawy zmienia skład bakterii jelitowych, wpływa na metabolizm, a także emocje i zachowanie. Co ważne, część tych efektów utrzymuje się nawet wtedy, gdy sięgamy po kawę bezkofeinową.kawa, badania naukowe, publikacje3 naukowe
Od operacji do legislacji – CBŚP kształtuje prawo UE w walce z narkotykami syntetycznymi
Polska inicjatywa przerodziła się w konkretne regulacje UE – nowe przepisy ograniczające dostęp do kluczowych prekursorów narkotykowych to bezpośredni efekt działań Centralnego Biura Śledczego Policji.
KAS wykryła 50 kg marihuany w przesyłkach z odzieżą
Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie skontrolowali przesyłki znajdujące się w jednej z firm spedycyjnych w Pruszkowie. W ośmiu paczkach wykryli narkotyki.