Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 423 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Frame »
hehehe tehacek lubie twoje riposty :D
Uwaga! Użytkownik Frame nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 31 / / 0
Nieprzeczytany post autor: sKooN »
Cóż ja mogę dodać...
Miłego palenia tytoniu smakowego z bongosa zyczę x]
Uwaga! Użytkownik sKooN nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 413 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: trąpka »
a jak jebie bongo po tytoniu to przecież można je umyć, widze, że chyba niektórzy nie zdają sobie z tego sprawy;)
zdecydowane i stanowcze raczej nie
  • 423 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: Frame »
zwlaszcza ze ten tyton by stal napoczety obok ;]?
to ma byc "przykrywka" %-D
Uwaga! Użytkownik Frame nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 67 / 1 / 0
Nieprzeczytany post autor: piotr240 »
mi kiedys ludzie z klasy wreczyli na urodziny na lekcji religii bongo ze swoimi podpisami. nawet ksiadz sie podpisal bo myslal ze to flakon.
  • 930 / 29 / 0
Nieprzeczytany post autor: tehacek »
a ja jak wreczalem koledze na lekcji religii taka mini-gablotke z zestawem pierwszej pomocy (worek z majeranem, lufka i zapalniczka za szybką) to ksiądz się spytał czy mamy jakieś jaranie i uśmiechnął się znacząco. fajnie, co?

koon, czytaj, moze w koncu zrozumiesz ocb.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
DNA w powietrzu. Wykrywają tak narkotyki i patogeny

Przełomowe badanie naukowców z Uniwersytetu Florydy wykazało, że środowiskowe DNA (eDNA) zasysane prosto z powietrza może dostarczyć szczegółowych informacji o otaczającym nas świecie. Od identyfikacji zagrożonych gatunków i śledzenia ludzkich patogenów, po wykrywanie alergenów i nielegalnych substancji.

[img]
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób

Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.

[img]
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki

Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.