Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
Na początku miałem bardzo mocnego kopa i panowałem nad wszystkim (czułem sie tak jak po połówce).
Po godzinie załączyła mnie mocna szwędaczka i byłem roztrzęsiony jak galareta, oczy myślałem że mi wyskoczą podobnie jak serce. Zacząłem trochę się bać bo nigdy mnie tak mocno nie wystrzeliło. Po 12 godzinach zaczęło mnie powoli puszczać ale zaczęły sie trudności z oddychaniem, bóle w klatce piersiowej i czułem że mam bardzo podrażnione gardło przez spływy. Do teraz mam takie bóle. Czy to normalne po takiej dawce? Mieliście tak już?
Może to przedawkowanie? Proszę o wasza pomoc w tej sprawie.
konopie dla wolności!
Sadzić, Palić, Zalegalizować ! !
Czy to normalne po takiej dawce?
1,5g, miałam podobne objawy ale mi bóle minęły, więcej tego kurwa już nie powtórze![]()
zależy w jakim stopniu ten towar był zanieczyszczony to też robi swoje :-p ....
konopie dla wolności!
Sadzić, Palić, Zalegalizować ! !
wypluć wkurwia to najbardziej
konopie dla wolności!
Sadzić, Palić, Zalegalizować ! !
Niccolò Machiavelli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/poldrugs.jpg)
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/globalimage.png)
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/p06p0z0v.jpg)
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/takeshi_niinami.jpg)
Prezes giganta zamieszany w narkotykową aferę. Myślał, że to legalne
Takeshi Niinami — prezes koncernu Suntory Holdings, słynącego z produkcji napojów alkoholowych, m.in. whisky — zrezygnował 1 września ze swojego stanowiska. Ten jeden z najbardziej znanych japońskich liderów biznesu podjął taką decyzję po tym, jak policja wszczęła związane z nim śledztwo w sprawie narkotyków — informuje Agencja Reutera.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/dopalamy.jpg)
Rozpędza się nowa epidemia. Gwałtownie rośnie liczba zatruć
W 2024 r. liczba zatruć dopalaczami wzrosła aż o 40 proc. w porównaniu z rokiem 2023 – alarmuje GIS. Po niebezpieczne substancje coraz częściej sięgają także dzieci.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/piana.jpg)
Zagadka stabilności piwnej piany rozwiązana. To postęp w wielu dziedzinach nauki
Piękna stabilna piana to jeden z elementów piwa, którego poszukują miłośnicy tego napoju. Niestety, często spotyka ich zawód. Tworząca się podczas nalewania pianka błyskawicznie znika, zanim zdążymy wziąć pierwszy łyk. Są jednak rodzaje piwa, szczególnie piwa belgijskie, na których pianka jest wyjątkowo stabilna. Naukowcy z Politechniki Federalnej w Zurychu, pracujący pod kierunkiem profesora Jana Vermanta, odkryli właśnie sekret długotrwałego utrzymywania się piany na piwie. Poznanie tej tajemnicy zajęło 7 długich lat badań.