Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 2383 • Strona 239 z 239
  • 134 / 10 / 0
@alkomen

U mnie najlepiej wypadł Moklobemid na drugim miejscu bupropion na trzecim trazadone a na czwartym Duloksetyna wenlafaksyna sertralina fluoksetyna amitryptylina wszystkie wypadły podobnie jedynie moklobemid i bupropion trazadon wypadły lepiej

Brałem też Atomoksetyne, Reboksetyne, Seligiline, citalopram i escitalopram ale one praktycznie wogule nie zadziałały na nic.

Plusem moklobemidu trazadonu bupropionu duloksetyny i wenlafaksyny było to, że zadziałały w zasadzie od pierwszej tabletki.

paroksetyny nigdy nie brałem więc nie wiem.
  • 41 / 3 / 0
Biorę to drugi raz już, razem z bupropionem 300mg. Jestem na esci prawie 5 miesięcy, od 3 jakoś na dawce 20mg. Jedyne co mi przychodzi do głowy - nie chce się rozmawiać z ludźmi w pracy tak samo jak wcześniej. Oczywiście głód na inne używki wrócił, tak samo jak rok temu gdy zaczęłam brać esci.
  • 19 / 3 / 0
@alkomen

U mnie na fobię społeczną escitalopram zrobił największą robotę. Nie zlikwidował jej w 100%, ale jest dużo lepiej niż przed leczeniem. Co do CBD, raczej nie powiedziałabym, że “spierdoliło” terapię, chociaż u niektórych może nasilać lęk. Jeśli esci po odpowiednio długim czasie i w dobrej dawce nie pomógł, to warto pogadać z psychiatrą o zmianie na paroksetynę albo wenlafaksynę.
ODPOWIEDZ
Posty: 2383 • Strona 239 z 239
Newsy
[img]
Naukowcy ostrzegają: „pożycza energię” kosztem nocnej regeneracji i napędza błędne koło

Kofeina wpływa na jakość nocnego wypoczynku i może skracać sen lub utrudniać zasypianie - wynika z badań. Jednak nawet przy pozornie prawidłowej długości snu może zmniejszać aktywność wolnofalową i przesuwać obraz EEG w stronę bardziej czuwającego mózgu – oceniła ekspert prof. Donata Kurpas.

[img]
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD

W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.

[img]
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.