Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala
Podpinam się pod pytanie. Dzień po dawce 600+ jest zajebiście. Chciałbym aby dało się to osiagnac bez peaku na którym chuj wie co sie dzieje:D
Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
I teraz, sam DXM jest zancznie bardziej zamulający niż dxo. DXM może powodować uczucie takiej nieprzyjemnej sennsości, gdzie jednocześnie jest się ospałym, ziewajacym i niemoże się spać.
Takie działanie po wzięciu DXM może się pojawić gdy:
a) przyjmuje się jakie inhibitory cyp2d6 (zwykłe albo nieodwracalne)
b) już się takim urodziło, że ma się cytochrom 2d6 mało aktywny i wątroba sama z siebie słabo metabolizuje DXM do dxo.
Z tego co pamiętam, DXM brany z bupropionem praktycznie nie metabolizuje się do dxo, a jednocześnie stężenie DXM jest 23-krotnie razy wyższe niż by było bez bupropionu. Więc, to niekoniecznie niskie dawki DXM działają antydepresyjnie.
Natomiast, metabolizm DXM da się przyspieszyć jedząc dużo pieprzu chyba. Ale już z dwa lata odkąd ostatnio o tym czytałem i mogłem z czymś pomylić.
Aczkolwiek, warto jeszcze wspomnieć, że dysocjanty również mają udowodnione działanie antydepresyjne, więc DXM brany również sam, bez bupropionu może działać antydepresyjnie. Metabolizując się do dxo, które jest silnym dysocjantem. Ale tutaj to bardziej polecam ketaminę. Ona działa mocno antydepresyjnie, oczywiście następnego dnia jak już zejdzie.
Bupropion+DXM(Auvelity) - Wątek ogólny
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
