Substancje pochodzenia roślinnego, w tym półsyntetyczne. Np. CBD, HHC.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 766 / 140 / 0
Kupiłem kartridge HHCPO czeskiej firmy eighty8. Za pierwszym razem efekt jak po sativie, kolejne dni już dużo słabiej, szybko rośnie tolerancja. Działanie to mocne zamulenie i senność, bardzo siada na oczy. Wszystko się rozmazje tak jakby oczy byly zaropiałe. Przez te problemy z oczami nic nie widziałem i od razu brała mnie senność, na drugi dzień kac jak po alko i otępienie. Działanie na pewno mocniejsze niż po HHC ale tak samo płytkie, chemiczne i mało ciekawe na dluższą metę.
  • 118 / 43 / 0
Chyba chodziło Ci o efekty zbliżone do Indica.

Chociaż z tego co opisujesz to brzmi raczej jak syntetyczne kanna sprzed kilkunastu lat, ale pozbawione nieogara i stymulacji. Fajnie, że testujesz takie wynalazki.

Gdzieś tam się już pojawiają wzmianki o dodawaniu fentanylu do vape'ów z THC (a raczej zastąpieniu kanna dużo tańszym fentanylem). Jakiegoś dzieciaka w USA musieli narcanem ratować w szkole.

W Europie chyba jeszcze spokój, ale to przecież tylko kwestia czasu.
  • 5 / / 0
A powiedzcie mi czy takie specyfiki można kupić w Holandii na legalu np czy to typowo wynalazek darknetowo-uliczny
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Marihuana i psychodeliki oceniane najwyżej w leczeniu zaburzeń odżywiania

Czy marihuana i psychodeliki mogą zrewolucjonizować leczenie anoreksji i bulimii? Nowe badanie opublikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) wskazuje, że pacjenci oceniają konopie i klasyczne psychodeliki jako najskuteczniejsze substancje w łagodzeniu ich objawów.

[img]
Wystarczy sekunda i kolor się zmienia. Ten tatuaż wykrywa groźną pigułkę w twoim napoju

Chociaż dużo mówi się o zagrożeniu, jakie niosą ze sobą tzw. pigułki gwałtu, rozpoznanie ich na imprezie wciąż bywa trudne. Właśnie dlatego naukowcy z Korei Południowej zaprezentowali nowatorskie rozwiązanie, które działa błyskawicznie i jest niemal niewidoczne.

[img]
Polacy robią to w samotności. W domach, nie na imprezach. A królowa jest tylko jedna

Coraz częściej używamy substancji psychoaktywnych w samotności. Szczególnie popalamy. I nie chodzi rzecz jasna o papierosy dostępne w kiosku. O czym to świadczy? – O tym, że te substancje są wykorzystywane do regulacji emocji, takich jak lęk, smutek czy napięcie – dr Gniewko Więckiewicz, psychiatra ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego komentuje wyniki raportu PolDrugs 2025.