Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
Tylko jaki jest ogólnie sens w tym że rolki odstawia się nagle? Działają długo i czy na logikę nie powinno się przy samej końcówce wrzucać np 1.5-2mg co 3 dni żeby powolutku zbić tą resztkę stężenia? Benzo to to megagówno.
Czyli obecnie nie bierzesz żadnych leków?
"Narkotyki to syf i mega biznes czaisz? ktoś żyje z Ciebie i Twoich ziomali"
16 marca 2025adammalysz1122 pisze: @pomasujplecki po jakim czasie u Ciebie ustabilizowalo sie?
"Mówiłem nigdy więcej, a czas mi przyniósł plaster
Zagoiło się nieźle skoro goiło z otwartej
Zasypiam w pół do pierwszej, zasypiam w pół do czwartej
Albo znów kurwa nie śpię przez co jeszcze nim zasnę..."
Do rzeczy. Akurat przydarzyła mi się w miarę "kulturalna" konsumpcja co wydłużyło przygodę na alprze gdzieś do 1,5 miesiąca (dawki minimum 1 max 3 - 4 mg/dzień). Poszedłem do magika z problemem po wiadro pregi a on mi zapisał na odstawkę (ps nigdy nie udało mi się wydębić długich benzo typu rolki/klon) na sen Agomelatyna Egis 25 x1, Esogno 1 mg (jakiś analog Zomirenu co w razie problemów mam sobie podbijać doraźnie do 3 mg ale jak da radę to pomijać) i UWAGA dwie paczki Xanax'u SR 0,5 z poleceniem, by pierwsze 3 tygodnie brać jedną dziennie by ustabilizować skoki stężenia jakie sobie serwowałem a potem brać co drugi dzień, co trzeci aż do całkowitego olania. Komuś kiedyś ktoś zapisał alprę na odstawkę alpry? (tak wiem, że ta SR jest o przedłużonym uwalnianiu ale pierwszy raz dostałem takie zalecenie). O dziwo póki co działa, a biorąc pod uwagę nocki z olewaniem tej odmiany zolpidemu, to ta Agomelatyna to złoto. Śpię znakomicie, wstaje bez problemu, nie ma zamuły jak po kwetiapinach i tritticach w równych kombinacjach w przeszłości. Dodam że jestem na escitalopramie 20mg dziennie ale to z 2 lata pewnie już jak nie lepiej (SSRI i SNRI przerobiłem w "karierze" chyba już wszystkie).
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Czy kawa zmniejsza skuteczność leczenia depresji?
Naukowcy odkryli, że podstawą terapii stosowanych w leczeniu depresji opornej na leczenie jest wzrost stężenia adenozyny. Do tych metod leczenia zalicza się podawanie ketaminy oraz terapię elektrowstrząsową (ECT). To odkrycie skłoniło badaczy do zadania na nowo pytania o wpływ spożycia kawy na depresję. Czy częste picie kawy rzeczywiście działa ochronnie, jak wykazują liczne badania, czy może utrudniać skuteczność leczenia?
Wolne Konopie pukają do drzwi Prezydenta. Czy wykaże się większą odwagą niż Donald Tusk?
Walka o depenalizację posiadania marihuany wchodzi na najwyższy szczebel państwowy. Podczas gdy rząd Donalda Tuska konsekwentnie blokuje jakiekolwiek zmiany w polityce narkotykowej, zwracamy się bezpośrednio do Głowy Państwa. Czy prezydent Karol Nawrocki stanie po stronie wolności obywatelskich i zdrowego rozsądku?
CBŚP zlikwidowało nielegalne laboratorium narkotyków. Zabezpieczono ponad pół tony klofedronu
Skuteczne działania funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji doprowadziły do ujawnienia nielegalnej fabryki syntetycznych narkotyków na Dolnym Śląsku. Zatrzymano jedną osobę i zabezpieczono znaczne ilości wyjątkowo niebezpiecznej substancji.

