25 sierpnia 2014Melancthe pisze: Ja pierdole, jaka bieda umysłowa.
Niech zgadnę: mieszkasz z rodzicami/rodzicem, nie zarabiasz, studia Ci nie poszły, zainteresowania liczne acz powierzchowne.
Sytuacja jest dosyć dziwna, zadzwonię w przyszłym tygodniu. Biorąc pod uwagę doświadczenia w naszym ośrodku oraz zalecenia, które wczoraj dostaliśmy, myślę, że może (powinien?) Pan spokojnie brać dalej lek.
Zadzwonię po weekendzie."
EDIT: Ogólnie dziwna sprawa z tymi wszystkimi antydepresantami oddziałującymi na receptor opioidowy, bo jest jeszcze badanie z navacaprantem, w którym koncern chwalił się, że jest niby 10x silniejszy od aticaprantu. I w przypadku navacaprantu, koncern na razie ogłosił, że po pierwszej fazie lek ma skuteczność porównywalną do placebo. Czyli pewnie czeka to badanie taki sam los.
Żeby nie było, To że badanie jest przerywane nagle nie jest niczym dziwnym, bo 95% badanych leków kończy w taki sposób. Okazują się nieskuteczne i nie wchodzą do obrotu. I najczęściej dzieje się to właśnie w 3 fazie.
22 stycznia 2025Vetulani44 pisze: @Lotnik69 600mg pregabaliny dziennie i zdziwiony, że nie masz poczucia sensu robienia czegokolwiekPoważnie? Dopóki tego ogłupiacza nie odstawisz to możesz do tego dorzucić 10 racetamów i noopept i dalej będzie słabo...
Marihuana najczęściej używaną substancją psychoaktywną w Polsce po alkoholu, kofeinie i nikotynie
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Wrocławianin hodował w domu grzybki halucynogenne. Policji tłumaczył, że to tylko pieczarki
Awantura domowa w jednym z mieszkań przy ulicy Popowickiej we Wrocławiu zakończyła się odkryciem nielegalnej hodowli i magazynu narkotyków. Policję wezwano z powodu kłótni między parą, jednak szybko okazało się, że 29-latek ukrywa w domu m.in. grzybki psychoaktywne. Policji mówił, że jest to "projekt" i że są to "pieczarki.
Zaskakujący trend wśród Polaków. Chodzi o spożycie alkoholu
Spożycie alkoholu aktywnie ogranicza 55 proc. Polaków, a 21 proc. deklaruje całkowitą abstynencję.
30% Polaków w wieku od 15 do 34 roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami
Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom informuje, że dane dotyczące zażywania narkotyków w Polsce przez młodych ludzi są niepokojące. 30% Polaków w wieku od 15. do 34. roku życia przyznaje, że miało kontakt z narkotykami. Kolejne akcje policji pokazują, że problem jest. W dwa dni zatrzymano w sumie 13 osób mających związek z handlem narkotykami.
