To tak jak ludzie pragnacy spróbować grzybów, kwasa czy ayahuasci bo to odmieni ich życie zapominając, że wszystko co nam trzeba jest już w nas samych od samego początku i dokładanie sobie substancji w niczym nie pomoże. Jak ten koleś na górze pisał, że mu coś tam rzekomo pomogło choć sam stwierdza, że już znów jest do bani i musi coś wziąć by zrobić lepiej na ile to będzie lepsze nigdy się tu nie dowiemy bo pisać można sobie wszystko a nawet nie pisząc nikt tego empirycznie nie sprawdzi.
Poza tym to opisy działania substancji są bardzo wartościowe fajnie być zaznajomiony kiedy się nigdy nie próbowało.
It's not going to be fun.
Zmieniło to moje życie o 360 stopni.
Na poważnie - w mojej główce zaszły wtedy takie procesy, że do dziś daję mi to do myślenia i do dziś wspominam. No i dodam, że przez 3 lata nie brałem od tamtego czasu tej substancji aż do niedawna gdzie wziąłem rekreacyjnie i na bank poniżej 20mg i ... przeżyłem troche rozczarowanie bo wyszły mi wszystkie wady 2cb - czyli wchodzenie z którym nie potrafie sobie poradzić oraz to, że mnie bierze na sen XD - reasumując chyba znów sobie zrobie przerwe na kilka lat :)
Ale dzialanie bedzie przypominac podanie donosowe sniff a nawet lepiej .
Dawka potrzebna do wywolania efektow bedzie mniejsza i szybkie wejscie .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Najwyzej nie bedzie klepac. To noe przeterminowany serek ktory zaszkodzo bo za dlugo lezal .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
