To tak jak ludzie pragnacy spróbować grzybów, kwasa czy ayahuasci bo to odmieni ich życie zapominając, że wszystko co nam trzeba jest już w nas samych od samego początku i dokładanie sobie substancji w niczym nie pomoże. Jak ten koleś na górze pisał, że mu coś tam rzekomo pomogło choć sam stwierdza, że już znów jest do bani i musi coś wziąć by zrobić lepiej na ile to będzie lepsze nigdy się tu nie dowiemy bo pisać można sobie wszystko a nawet nie pisząc nikt tego empirycznie nie sprawdzi.
Poza tym to opisy działania substancji są bardzo wartościowe fajnie być zaznajomiony kiedy się nigdy nie próbowało.
It's not going to be fun.
Zmieniło to moje życie o 360 stopni.
Na poważnie - w mojej główce zaszły wtedy takie procesy, że do dziś daję mi to do myślenia i do dziś wspominam. No i dodam, że przez 3 lata nie brałem od tamtego czasu tej substancji aż do niedawna gdzie wziąłem rekreacyjnie i na bank poniżej 20mg i ... przeżyłem troche rozczarowanie bo wyszły mi wszystkie wady 2cb - czyli wchodzenie z którym nie potrafie sobie poradzić oraz to, że mnie bierze na sen XD - reasumując chyba znów sobie zrobie przerwe na kilka lat :)
Ale dzialanie bedzie przypominac podanie donosowe sniff a nawet lepiej .
Dawka potrzebna do wywolania efektow bedzie mniejsza i szybkie wejscie .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Najwyzej nie bedzie klepac. To noe przeterminowany serek ktory zaszkodzo bo za dlugo lezal .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Coraz więcej Francuzów sięga po kokainę. Mafia silniejsza niż państwo?
Kokaina przestała być we Francji narkotykiem elit. Sięga po nią już około półtora miliona osób, a handel białym proszkiem stał się biznesem wartym nawet siedem miliardów euro rocznie. W siłę rosną mafie, Marsylia zmaga się z kolejną falą gangsterskich porachunków, a eksperci alarmują, że kraj mierzy się z kryzysem zdrowia publicznego.
Jad ropuch i grzyby halucynogenne. Big Pharma stawia na nowe preparaty
>Giganci rynku farmaceutycznego ruszają z inwestycjami w opracowanie leków bazujących na substancjach halucynogennych. Zielone światło dla nowych medykamentów daje administracja Donalda Trumpa - przekazała stacja CNBC.
Rok po częściowej legalizacji w Niemczech: młodzież nie sięga po marihuanę częściej
Federalny Instytut Zdrowia Publicznego przebadał ponad 7 tysięcy Niemców w wieku 12–25 lat rok po wejściu w życie ustawy konopnej. Wśród nastolatek, nastolatków i młodych kobiet nic się nie zmieniło. Jedyny istotny wzrost odnotowano u młodych mężczyzn — ale ten trend trwa nieprzerwanie od 2008 roku, czyli od szesnastu lat przed legalizacją.
