Ewentualnie poproś tam lekarza/pigułę/whatever o chlorprotixen lub inny niezwarzywiający neuroleptyk, ale to chlor ulżył mi trochę w głodach kiedy byłam na czysto kilka miesięcy. Chociaż dla niektórych ma same skutki uboczne i jest zjebany. Znowu - ciężko powiedzieć.
Prega też pomaga w głodach. A na te cięższe… cóż, patrz wyżej.
Kubeł zimnej wody na łeb, liścia od współmałżonki i litr kawy na dzień dobry polecam.
Lobotomia w proszky .
Nie twierdze ze osobom które przykładowo maja pogon mysli i adhd moze nie pomoc.
Dla mnie jako dlaosoby ktora ma problem z poziomem energi , motywacja lek w ogole nie podszedl.
Zmula po tym troche mniejsza niz po kwetiapinie xd ale ba kwietiapinie fajnie sie chociaz czyscilo lodowke.
Lek warzywniak.
Rani wstajesz jakbys obuchem dostal .
The methapor of Life
ledzeppelin2@safe-mail.net
odruch, żeby najpierw pójść i zajebać towar, bo na trzeźwo nie będzie się przecież mierzyć z problemem
edit
wiesz, chodzi o to, ze przy kodeinie ciezko sie az tak wjebac fizycznie, zeby faktycznie na te nienawisc zapracowala. nie zmienia to faktu ze pozwala sie zapoznac z niejako "pelnym cyklem" od woow do zmeczenia/znudzenia, ale relatywnie niskim kosztem (choc nie doslownie). a psychicznie stimy imo bardziej uzalezniaja, YMMV.
edit
znudzenia w dwojakim znaczeniu - i samym dzialaniem, no bo kurwa mac, ile mozna siedziec ugrzanym dzien w dzien, ale i zmeczeniem kiedy to jest tylko punkt do odhaczenia w harmonogramie dnia, nie dajacy nic poza brakiem - umiarkowanych w porownaniu do tego co jest dalej - efektow odstawiennych.
tylko idę ze spuszczoną głową dostać ten wpierdol od życia jak Bóg przykazał, bo tak być musi. Takie to życie jest. Nie ogarniam żadnych problemów na haju.
"Polska Chrystusem narodow" w wydaniu indywidualnym normalnie.
teleport z ogólnego do "uzależnienie" /Mx
teleport z ogólnego do "uzależnienie" /Mx
Ostatnio zliczyłem z psychologiem, że przez ostatnie 3 lata przećpałem 50k PLN. A właściwie pobrałem zestawienie z konta z filtrem "apteka" i zliczyło się samo
Ciepłych, pluszowych świąt życzę drogim grzejnikom. Oby bez zimnego indyka, z dużym apetytem i przespanymi nocami.
teleport z ogólnego do "uzależnienie" /Mx
teleport z ogólnego do "uzależnienie" /Mx
teleport z ogólnego do "uzależnienie" /Mx
teleport z ogólnego do "uzależnienie" /Mx
23 grudnia 2024PsychoDMT pisze: Albo abstynencja albo znowu pizda, skręty i cierpienie przeplatane czuciem się "normalnie" czyli na fazie.
teleport z ogólnego do "uzależnienie" /Mx
serotoninowy pisze: a może ankieta powinna brzmieć czy vetulani po kolejenej dawce odłączy swój mózg od ciała i już na zawsze będzie frywolnie dryfowal na latającym dywanie i odbywac podróże międzygwiezdne zapięty w pasy na oddziale psychiatrii dożywotnio.
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Badanie: użytkownicy psychodelików mogą inaczej przetwarzać emocje
Użytkownicy psychodelików inaczej przetwarzają emocje, m.in. szybciej rozpoznają zagrożenie - wynika z badania UJ. Kierujący nim prof. Michał Bola podkreślił, że przeciera ono szlaki w obszarze neuroobrazowania użytkowników psychodelików, jednak pełne zrozumienie ich wpływu na mózg wymaga wielu lat pracy.
MZ: Nielegalna marihuana i legalny alkohol to balans pomiędzy zdrowiem publicznym, a innymi dziedzi
Do Ministerstwa Zdrowia trafiło zapytanie „Czy Ministerstwo uznaje, że alkohol jest substancją mniej szkodliwą niż marihuana? Czy też uznaje, że poziom szkodliwości nie jest jedynym kryterium regulacyjnym? A jeśli tak to jakie są te kryteria?”. Autor zapytania chciał się w ten sposób dowiedzieć, z czego faktycznie wynika status prawy marihuany w kontekście statusu alkoholu. W odpowiedzi resort zdrowia wyjaśnił w jaki sposób ocenia się szkodliwość danej substancji oraz przyznał, że szkodliwość używania konopi jest znacznie mniejsza od szkodliwości alkoholu i to na każdym polu – zarówno w przypadku wpływu bezpośrednio na użytkownika ale także na społeczeństwo. MZ w swoim piśmie przyznaje też, że nie o zdrowie publiczne tu chodzi. Oto więcej informacji.
Marihuana i tytoń zmniejszają objętość mózgu. Te konkretne obszary ulegają zmianom
Marihuana i tytoń wpływają niekorzystnie na mózg. Analiza ponad 103 badań z udziałem ponad 72 tys. osób pokazuje, że używanie marihuany i palenie tytoniu wiąże się ze zmniejszeniem objętości mózgu. Naukowcy wskazują konkretne obszary, takie jak ciało migdałowate, hipokamp i istota szara, które ulegają zmianom.
