-nie
on na to
-czemu...?
-yy no nie wiem...heh bo lubie spac:D
nie wiedzialem co powiedziec i po chwili dodałem
-w sumie to nie wiem...tak jakos wyszło
a tak naprawde nie pissgam fety bo nie chce, wydaje mi sie ze za bardzo ryje banie jak na swoją jakość, poprostu nie kręci mnie taka bania, ale jak to powiedziec kumplowi zeby sie nie wqrwił ani nie pomyślał ze jakis słaby jestem, wydaje mi sie ze wiara co np zre fete tak własnie sobie myśli o typach takich jak ja bo juz nie po raz pierwszy odmawiam bez konkretnych uzasadnień.
banany na twarzy żadnych warzyw jeśli cos nas parzy to piaseczek na plazy
banany na twarzy żadnych warzyw chce widzieć jak w oczkach szczęście sie żarzy
dzisiaj kumpel którego znałem juz jakis czas, lecz teraz mamy okazje bardziej sie poznac spytał mnie czy zarłem fete...
-nie
on na to
-czemu...?
-yy no nie wiem...heh bo lubie spac]
Przestań patrzeć na zdanie innych, rób to co Ciebie kręci. Jeśli spyta dlaczego nie chcesz to powiedz prawdę, że po fecie źle się czujesz, nie lubisz stymulantów. Ja mam podobnie, z tymże dla mnie jest to powód do dumy i zadowolenia.
Piszcie kiedykolwiek
Wszystko co napisałem na tym forum to prawda; opisywane sytuacje miały miejsce..
WildMonkey pisze:seb123 pisze: dzisiaj kumpel którego znałem juz jakis czas, lecz teraz mamy okazje bardziej sie poznac spytał mnie czy zarłem fete...
-nie
on na to
-czemu...?
-yy no nie wiem...heh bo lubie spac]
Przestań patrzeć na zdanie innych, rób to co Ciebie kręci. Jeśli spyta dlaczego nie chcesz to powiedz prawdę, że po fecie źle się czujesz, nie lubisz stymulantów. Ja mam podobnie, z tymże dla mnie jest to powód do dumy i zadowolenia.
banany na twarzy żadnych warzyw jeśli cos nas parzy to piaseczek na plazy
banany na twarzy żadnych warzyw chce widzieć jak w oczkach szczęście sie żarzy
seb123 pisze: dzisiaj kumpel którego znałem juz jakis czas, lecz teraz mamy okazje bardziej sie poznac spytał mnie czy zarłem fete...
-nie
on na to
-czemu...?
2. Spytaj się go, czy chciałby ci polizać pisiora, jak powie nie, to ty na to "czemu...?"
3. Stymulanty mnie nie kręcą, wolę psychodeliki, bo one pozwalają zajrzeć wgłąb duszy a nie uciekać przed kompleksami.
4. Białe jest dla gejów.
5. Szkoda szkliwa, to ci rozjebie zęby.
6. Nos jest tylko jeden.
7. Ksiądz na religii mówił, że to grzech.
8. Wolę brauna, spróbuj, co boisz się, laluś jesteś?
9. Poniżej dekstroamfetaminy nie schodzę, wiesz, nie chcę się szmacić. Walisz w nos racemat, nie pierdol?
10. Lubię fetę, ale tylko oryginalną grecką, ser typu feta jest dla dyletantów, za bardzo twarogiem wali.
Wybierz jedno.
Jak powiedziec NIE i uzasadnić swoją wypowiedz...
Co do fety to choć jej próbowałem to nie jest to dla mnei żadna rewelacja. Takze woel spać i jeść, a co do rycia bani to już inna historia.
Which i here flowed day by day
Against our sworn enemies
I came not to send peace but a sword
And i...i have made war
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
KAS: Przemyt ketaminy w świecach zapachowych
Podczas kontroli w jednej z firm kurierskich, funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej (SCS) z Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego (MUCS) w Warszawie zwrócili uwagę na przesyłkę zaadresowaną do odbiorcy w Filadelfii (USA). Zgodnie z deklaracją nadawcy, miały się w niej znajdować świece zapachowe o wartości ok. 111 euro.
Niebezpieczny proceder na lotniskach. Tak działają przemytnicy narkotyków
Przestępcy znaleźli nowy sposób na przemyt narkotyków, wykorzystując do tego dane nieświadomych pasażerów samolotów. Proceder polegający na podmianie zawieszek bagażowych z nazwiskami klientów linii lotniczych ujawniły kanadyjskie media. O ustaleniach kanadyjskiej stacji CTV News pisze też amerykański serwis podróżniczy Travel + Leisure.
