Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.
Jaki typ ćpuna Ciebie najbardziej wkurza ?
Opiowraki
59
5%
Stymoschizofrenicy
117
9%
Alkoholicy
212
16%
Misiozjeby (Osoby nachalne,nieszczere po empatogenach )
79
6%
Psajkoodklejeńcy
38
3%
Zamuleni Jaracze
125
10%
Nieogarokloniarze i inne osoby nadużywające benzo
33
3%
Dysokosmici (Osoby nadużywające dysocjantów)
15
1%
Dzieci dopalaczy ( nie wiedzą co biorą byle mieć faze )
284
22%
Kozaczki( Kim oni nie są ,bo zjedli grama alfy w ciagu nocy)
291
23%
Inni
33
3%

Liczba głosów: 1286

ODPOWIEDZ
Posty: 624 • Strona 63 z 63
  • 81 / 11 / 0
07 marca 2024WujekMorda pisze:
Z takimi nieogarami się nie rozmawia tylko wyciąga się telefon kręcisz filmik z takim łącznikiem wielu substancji, zadajesz mu pojebane pytania , wyciągasz na wierzch jego nieogar i zagubienie a potem wrzucasz filmik na neta i masz zajebistego virala.
O takich kurwa właśnie, co za nic mają zdrowie psychiczne innych i co za lajki by nawet pento opierdoliło. Nagrywasz to zachowujesz dla siebie, pokażesz temu typeczkowi czy ewentualnie wspólnym znajomym a nie po cichu na jutuby wrzucasz
Uwaga! Użytkownik elcamino nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 74 / 9 / 1
Mi ogólnie nie przeszkadza co kto ćpa. Ale wkurzają mnie Ci co śmiecą. Idę miastem, a na chodniku opróżniony blister thiocodinu, w parku puste woreczki strunowe, porozbijane butelki po piwa i wódce. U mnie w mieście jeszcze jest relatywnie okej, ale w stanach to już istna tragedia. Strzykawki porozrzucane po parku, przykry widok. Ja rozumiem, że na fazie nie myśli się o sprzątaniu, ale jak masz kosz tuż obok to naprawdę nie musisz wyrzucać odpadów na ziemię. Nie mi o żadną ekologię, to po prostu źle wygląda.
  • 310 / 56 / 0
Mnie wkurzają sępy. O ile np teraz sam jestem w okresie przejściowym i sam papierosów nie kupuję, a nie palę już prawie 2 miesiące to zdarzy mi się z 1 szlugę w tygodniu zapalić, więc wysępię. Krystaliczny nie jestem. Ale ludzie co sępią dosłownie tabletkę thiocodinu, łyka piwa (pomijam jak jest gorąco), 10mg fety i 20gr, bo 30zł do sztuki brakuje...

Nie mam to nie ćpam.

Odnośnie kozaczków to 1g alfy to jest aż tak dużo? Proszę Was, kozaczki. Ja jak paliłem to 50mg nie mogłem przekroczyć.... :(

@narcovoyage13 aż się poczułem jakbyś zwrócił mi uwagę. Muszę przestać wypierdalać na prawo i lewo paczki po thio. Chociaż jakimś nagminnym śmieciarzem nie jestem, no, ale zdarza mi się. Zwłaszcza gdy idę bez plecaczka, a kieszenie są przepełnione.
  • 30 / 1 / 0
Ludzie którzy uważają psychodeliki za zbawcę naszego świata i wyzywają każdego kto śmie używać ich w innym celu niż oni uważają
ODPOWIEDZ
Posty: 624 • Strona 63 z 63
HyperTuba dodaj film
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.