Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 266 • Strona 27 z 27
  • 66 / 18 / 0
21 kwietnia 2024oooizneb pisze:
Hej, waliłam speedballa mef (snorting) + oxy (doustnie), chciałabym spróbować speedballa z mefa i majki podskórnie ale nie wiem jak się za to zabrać, gotować majkę umiem ale nie wiem jak dodaje się mefa by poczuć ten efekt wow
To się skończy najprawdopodobniej ropniem. Domięśniowo też zły pomysł, poza ryzykiem a wlaściwie gwarancją infekcji to przy takim podaniu to bedzie gówno a nie speedball.
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2024 przez freezin9moon, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 41 / 8 / 3
A jakbym waliła i.v. to byłoby git?
Czekałam na jej reakcję. Powiedziała: „Jules bez dragów jest tu potwornie nudno”. Wtedy zrobiło mi się jej bardzo żal

Masz jakąś sprawę? Napisz na oooizneb@hyperreal.email bądź na czacie

:liść: :wino: :papieros: :kreska: :strzykawka:
  • 2426 / 565 / 0
Tak.Napisałem wyżej.
  • 2881 / 961 / 0
ja w dniu dzisiejszym po bardzo długim czasie wróciłem do takowego połączenia, które niegdyś czasami praktykowałem. mianowicie - zrealizowałem sobie taką nieco bardziej zmodyfikowaną wersję "speedballa" - w jednym zastrzyku podałem 80 mg oksykodonu oraz 20 mg metylofenidatu i muszę przyznać, że zadziałało naprawdę spektakularnie. dużo tu nie trzeba mówić - totalna błogość i orzeźwiający "kop". z tym, że w moim przypadku, to już jest równia pochyła i wiem, co się zacznie wydarzać za chwilę.

nie udało mi się ograniczyć samodzielnie używania opioidów, do tego doszły jeszcze farmaceutyczne stymulanty. jedyną nadzieją w moim przypadku jest teraz Bunondol, liczę, że on pomoże mi zredukować przyjmowane dawki i uniknąć w efekcie zespołu abstynencyjnego. muszę zacząć o tym myśleć na CITO, bo nie wiem, gdzie za parę dni mogę się znaleźć. moja sytuacja bytowo-finansowa jeszcze nigdy nie była tak zła, mnóstwo kłopotów różnorakiej natury. wiem, że to głupio brzmi, ale tak właśnie cykl się zatacza - ciągłym poszukiwaniem ucieczki.
w razie potrzeby proszę kontaktować się ze mną przy pomocy PM-ek, przy poruszaniu tematów "drażliwych" proszę o używanie PrivNote lub o kontakt mailowy.

skrzynkaprzodownik@protonmail.com

with regards, przodownik
  • 129 / 45 / 0
Właśnie weszło 150mg mefa i 100mg majki. Co by nie było zawsze wracam do punktu wyjścia, ale tym będę przejmować się jutro, bo narazie jest pięknie... :D
  • 120 / 21 / 0
Speedball apteczny.
Co i ile: Siarczan morfiny - dawka zbliżająca się do 200 mg (przerabiane z 1 turkusa*) - i chlorowodorek metylofenidatu - dawka zbliż. się do 20 mg (przerabiane z 1 tabl. Medikinet 20 mg*).
*przerabianie, zwłaszcza na łyżce nigdy nie będzie miało 100% skuteczności - nie można więc mówić, że podaję 200 mg siarczanu marzenia - tylko roztwór z przerabianej tabletki mst 200;)

Podane: i.v., w jednej pompie (sumaryczna objętość 7 ccm)

Oczywiście: nikogo nie zachęcam, ćpanie jest złe, nie róbcie tego w domu, itd.

Disclaimer: jestem dosyć depresyjnym typem, preferuję przede wszystkim depresanty - niekwestionowaną królową pozostaje M., ostatecznie ratuję się etanolem (szczęśliwie już rzadziej) lub in. opio. Niemniej jednak stymulanty były pierwszymi środkami podanymi drogą, która jest bardzo ekonomiczna, zapewnia najsilniejsze doznania i efekt, w większości przypadków, przychodzi niemal natychmiast, stąd raz na ruski rok urozmaicenie w postaci różnych bieda-wersji speedballa. Na stymulanty reaguję znacznie mocniej niż bym chciał, co też może mieć znaczenie.
Przygotowanie: b. proste, mst - jak zwykle, medikinet b. wdzięczny - pokruszony, zagotowany i przefiltrowany z łatwością. Oba roztwory połączone w jednej pompce - przez krótki czas wspólnego tam przebywania nie było znać żadnych reakcji, strącania, etc.

Obserwacje:
Spoiler:
wnioski są dosyć mieszane. Od razu dominowało odczucie "dziwności", ciepło było nieco inne (niz przy samej m.), niepokój nieco nasilony, ale pod kontrolą - zaczęło poważnie martwić pod. w pachwinę - kurczowe przytrzymywanie chusteczki zwilż. alk. w miejscu iniekcji (mimo koloru krwi w kontrolce i braku charakterystycznego bólu, scenariusze o "zadraśnięciu arterii"). W ogóle, myśli nieco poszarpane i splątane. Ciężkość kończyn, oddechy głębokie i wolniejsze. Stopniowo "cudaczność" i niepokój mniej dokuczliwe. Ochota na cygaretkę - posmakowanie ledwie połowy. Stymulacja zaznacza się w pisaniu i mimowolnych ruchach języka (oblizywanie warg) i żuchwy (jednak nie jest to jeszcze zgrzytanie). Jak zazwyczaj to bywa po podobnych połączeniach: paradoksalna ochota na sen (tak, m. nie działa (na mnie) nasennie, dopiero jej metabolity i to w nieznacznym stopniu, za to po speedballach, jak m.+4cmc - zapadam w krótki acz treściwy sen). Ogólnie rzecz biorąc, stopień "uwalenia" zauważalnie przekracza ten po samej m. Ciekawe i pewnie będę wracał do tego pomysłu i proporcji:)

Z lekomańskim pozdrowieniem,
C.M.

——

/upraszam o scalenie postów/ uczyniam, na przyszłość opcja edytuj/zgłoś post_xxx
Post scriptum do wczoraj: jednak najlepsze (subiektywnie) proporcje to roztw. z 1 turkusa 200 i połówki Medikinetu 20 - oczywiście w jednej pompie. Można najpierw przygotować morphium a potem MPH, tak, by przy podaniu za mocniejszem wejściem drugiego przychodził spokój pierwszej - w każdym razie cieszy i nie ma niepokoju:)
"mojej wolności dowodem błąd"
ODPOWIEDZ
Posty: 266 • Strona 27 z 27
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.