Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 7 z 7
  • 880 / 360 / 6
Przyjebałam w akcie totalnego popierdolenia 100 mg U-47700. Uratowało mnie pogotowie.
Everything's better with acryl. It's like bacon, but acryl.
Moje posty Ci pomogły - podziękuj mi za post!
  • 1858 / 180 / 0
Stare dobre U-47700. Ja też przy pierwszej wizycie na SORze zajebałem sporawą linę. 50-100mg, ciężko powiedzieć. Dodatkowo etizolam krążył w moich żyłach. Urwał mi się film błyskawicznie, ledwo w nocha walnąłem i mi światło wyłączyli. Nawet nie zdążyłem się położyć chyba do łóżka, a miałem je obok dosłownie
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 605 / 86 / 0
@Limitbreaker Dlaczego aż tyle wziąłeś?
Myślałeś, że masz już aż tak wysoką tolerancję, by tyle wziąć?
Pytam z ciekawości.

Offtopic ~ xan
LUBIĘ GRZEŚKI CZEKOLADOWE.
  • 1100 / 265 / 0
chciałbym zauważyć, że temat jest w dziale "fentanyl i pochodne", ale to tylko tak, mimochodem.
Uwaga! Użytkownik 3ldritch nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 549 / 171 / 0
Ćwiara...

w sensie ćwiara Durogesic (ok. 4mg fenta). Dożylnie. Nie pamiętam tego zbyt dobrze; czemu akurat aż tyle odcięłam, skoro wystarczającą dawką była już połowa tego? Ale później patrząc na te wszystkie skrojone kawałki to jeden mi się wydawał wyjątkowo duży. Nie chciałam nic sobie zrobić ani nikt mnie nie musiał ratować. Ale czemu aż tyle - nie wiem... Wiem że ciężko mnie zabić; tolerancja silna w narodzie.

Bardziej w życiu zaszkodziło mi to, że nie patrząc na tolerancję wykazywałam niegdyś fetysz, że po zdobyciu klajstrów "setek" szybko trzeba wepchnąć całego do mordy. Iść spać na 10 godzin, być fioletowym na twarzy, po przebudzeniu nie pamiętać niczego.

Jebać za duże dawki, naprawdę jebać je, każdy kto się nimi chwali i do nich dąży powinien natychmiastowo zostać pozbawiony możliwości dalszego zażywania narkotyków bo jest na to za dużym durniem.
Here is my tribute to morphine
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
  • 278 / 48 / 0
A Wy wiecie w jakim dziale jesteście?

Gdzie jest moderator?
  • 683 / 129 / 0
@fanfik już działam, wszystko nie w temacie fentanylu i pochodnych leci na śmietnik, jak nadal będą pisać tu o stimach poleca warny
  • 18 / 2 / 0
Jesli chodzi o opio to przez ponad tydzien czasu grzalem po 2-3g morfiny dziennie. Gdzie jeden strzał ok 10ml=800mg. Po tygodniu ciagu na takiej dawce zemdlalem w pracy, ale ocknalem sie po 15min i nic mi nie bylo. Jednak dawki powyżej 400mg na strzała sa zupelnie bez sensu. Trzeba robic detoks na zbicie tolerki.
Jesli zaś chodzi o benzo to wiele lat temu niejednokrotnie zdazylo mi sie zazyc ok 25-30mg alpry w ciągu doby.
  • 2613 / 325 / 0
fentanyl co prawda wkaldany do japy już caly plaster actavis 16.5mg fenta dopiero jak trzymam 1.5-2h to lekko sprawia ze chce sie spać 2h-2.5-3h " faza" puszcza .. chyba ze wezme na noc i dodam alpre 2mg-3mg to wtedy udaje sie zasnąć na 2-3godz gdzieś. Sa dni ze robie 2plastry 100 czyli łącznie 33mg fenta dziennie .. co prawda doustnie ale dla osoby ktora jest na majce czy oxy to maly kawałek fenta pod jezyk upierdala ( 1-3mg max )
  • 3387 / 691 / 9
Koleś wziął wczoraj bez tolerki 1,2 mg. Za dużo, ale adrenalinę mu wyjebało, wycheftał się, zajaral i mu przeszło. Ja gdzieś >200 ug. Ale mogłem o jednego psyka mniej, bo mi się zjebał ten poetycki klimacik i czułem już stres oksydacyjny, lekką depresję oddechową.
"I don't recognize the right of this comity to ask me this kind of questions. And furthermore... You can all go fuck Yourselfes."
ODPOWIEDZ
Posty: 70 • Strona 7 z 7
Exception when calling VideoApi->videos_get: (502) Reason: Bad Gateway HTTP response headers: HTTPHeaderDict({'Alt-Svc': 'h3=":443"; ma=2592000', 'Content-Length': '150', 'Content-Type': 'text/html', 'Date': 'Wed, 22 May 2024 04:54:12 GMT', 'Server': 'nginx'}) HTTP response body: 502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.