Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 6847 • Strona 684 z 685
  • 587 / 83 / 0
a wersja na Spoti jest/będzie? bo głównie tak podcasty słucham, yt trochę niewygodny

ale ogólnie spoko, dałem suba
mózg nie szklanka
  • 500 / 98 / 7
@mj2086
Dzięki:D na razie nie planowałem ale jak będzie duże zainteresowanie podcastami to pomyślę też o Spotify
  • 47 / 6 / 0
Zapodane 300ug Freebase w kostce - jeszcze lepsza podróż aniżeli na 200ug, dla poczakujacych polecam 200ug, bo może rozsypać poczucie rzeczywistości - piękne doświadczenie. Natomist 300ug zabiera do miejsc których nigdy nie zapomnisz... Ten kwas jest CUDNY! :lsd: :lsd: :lsd:
“I did not choose LSD,
LSD found and called me.”


.-= :lsd: :lsd: :lsd:=-.
  • 189 / 11 / 0
Cześć. Co myślicie o rzekomych simpsonów /tripujacej po turecku blondynce? Rzekome 220ug...
Planowane na całodzienny plener, styknie cały po kilku latach bez lizerów/psylo itp?

Niestety mam braki w serotoninie.. Odczekać? pozdrawiam serdecznie koledzy po fachu!!
Dawniej dzieciaki wychowywały się przy Panu Kleksie
Teraz wychowują się przy Panu Deksie
  • 19 / 3 / 0
wie ktoś jak wzmocnić działanie kwasa? z ziomkiem będę brał jutro jednego na pół bo się cyka i poprawimy wiadrem ale myślę że to i tak nie wystarczy na dobrego tripa. wiem jedynie że lepiej nic nie jeść przed wzięciem
  • 381 / 109 / 0
Nie słyszałem o tym żeby pusty żołądek wpływał jakoś szczególnie na to jak mocno kwas zadziała, ale tak czy inaczej ze względu na bodyload myślę że warto tak zrobić. Jak zioło będziecie palić to to na pewno wzmocni, sam miałem w planach na ostatnim tripie spróbować dopalić zioła ale było na tyle mocno że nie miałem na to siły, więc tylko teoretycznie mogę potwierdzić że mj wam kwasa wzmocni. MDMA też się wzajemnie z kwasem wzmacniają, ale camdyflip to już trochę inna sprawa więc to bardziej synergiczny miks niż sposób na wzmocnienie. Możesz ewentualnie spróbować wziąć jakąś małą dawkę DXM, ono z psychodelikami się potężnie wzmacnia, z kwasem go co prawda nie próbowałem ale od DXM+2C-B tylko trip na DMT okazał się intensywniejszy, więc nawet jakieś 60mg DXM obstawiam że mogłoby Cię zadowolić. Tylko ostrożnie i warto żeby jeszcze ktoś się na ten temat wypowiedział, bo no jednak DXM miksowałem z innym sajko niż kwas więc są to moje teoretyczne rozważania, podparte pewnym doświadczeniem, ale jednak z innym sajko więc pewnie nie przekłada się to 1:1. Koleżanka kiedyś mi mówiła że ona wzmocniła sobie raz kwasa grzybami więc też taka opcja jest.
  • 19 / 3 / 0
jednak poszły jakieś 4 wiadra do tego więc źle nie było bo nic innego wykombinować się nie dało ale na przyszłość będę wiedzial
  • 352 / 85 / 0
Taktyczne pytanie. Jak to wygląda z dorzucaniem papierów? W sensie jak wjedzie 200ug o 14 to jak o 18 dorzucę 200-400ug to przedłuży trip, czy tak jak dzień po dniu, szkoda papieru?

Mam dwa eventy i chętnie bym na obu potripowal
  • 587 / 83 / 0
szkoda, receptory się raczej zapchają i bedzie lipa

jak się ruchac to bez gaci i od razu głeboki skok

zwłaszcza kwas, który jest powolnie rozkręcającym długo działającym sajko będzie miał prawie zerową odpowiedź na redose

DMT czy 5-meo co innego, jak masz dostęp to mozesz spróbować
mózg nie szklanka
  • 13 / 2 / 0
06 maja 2024TenTyp pisze:
Taktyczne pytanie. Jak to wygląda z dorzucaniem papierów? W sensie jak wjedzie 200ug o 14 to jak o 18 dorzucę 200-400ug to przedłuży trip, czy tak jak dzień po dniu, szkoda papieru?
Ja po ok 3h dorzucam kartonik (250) i wtedy trzyma mnie kilka godzin dłużej.
ODPOWIEDZ
Posty: 6847 • Strona 684 z 685
Exception when calling VideoApi->videos_get: (502) Reason: Bad Gateway HTTP response headers: HTTPHeaderDict({'Alt-Svc': 'h3=":443"; ma=2592000', 'Content-Length': '150', 'Content-Type': 'text/html', 'Date': 'Wed, 22 May 2024 05:13:51 GMT', 'Server': 'nginx'}) HTTP response body: 502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.