Pochodne 2,5-dimetoksyfenyloetyloaminy.
Więcej informacji: 2C-x w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3064 • Strona 307 z 307
  • 1 / / 0
Cześć, Ćpaki

Chciałbym zapytać was o ważną dla mnie kwestię - czy są kraje w Europie, w których 2C-P jest legalne? Gdzie szukać takich informacji?

Halp. Żyła już zaklepana.

Przeniesiono temat do wątku ogólnego. | STR88
  • 150 / 35 / 0
W Holandii większość 2C-x z wyjątkiem 2C-B jest legalna
  • 120 / 31 / 0
Dawniej to przedawkowałam, o wiele więcej niż zalecane. Jak wyglądał trip? Nabrzmialy mi żyły, które z nuta psychodelii. Ciało okrylo się zielonymi żyłami napuchnietymi jakby mnie chciało rezerwac. Mogłam tylko leżeć w bezruchu, żeby krew rytmicznie płynęła.
24godziny leżałam, nawet nie drgnęłam w pozycji na krzyżu.
Świetny trip, nie polecam.
RUCHAM KAŻDĄ DZIWKĘ
  • 1 / / 0
Hej. Znalazłem stara znajdę z okolic pewnie 2015-17. Myślicie, że przeżyło? :)

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
Posty: 3064 • Strona 307 z 307
Artykuły
Newsy
[img]
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?

Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.

[img]
Zniknęło 400 kg kokainy. Policjanci objęci śledztwem

Biura dwóch policjantów z Biura ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej we francuskim Nanterre oraz ich domy zostały przeszukane przez IGPN (Wydział Wewnętrzny Inspektoratu Policji) w związku ze sprawą „Trident”. Chodzi o zaginięcie blisko pół tony kokainy. Według informacji „Le Parisien”, przeszukania przeprowadzono w biurach dwóch policjantów z wydziału antynarkotykowego oraz w ich domach. Zarekwirowano także ich tablety i komputery.

[img]
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw

Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.