- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Sny były jakieś konkretne. Sniło mi się że chce gastro wpierdalać ale sie ruszać nie mogłem bo spałem xD
no tak klon i ketrel to już pod kątem snu były wzięte. Normalnie sam mix : baklo + trawa jest naprawdę kozak. Dzisiaj chyba jeszcze do tego z 4 browary wtłoczę zamiast tego klona. Bo od jutra sobie daje z baklo na wstrzymanie. Czuję że w to się jeszcze łatwiej jak w pregę można wjebać.
scalono - detronizator
A Dziś zrobiłem takiego nieoczywistego i nieodpowiedzialnego mixa:
100 baclo , 300 mg efedryny, 150 pregi, 0.2 zioła, 6 browarów smakowych, pod koniec fazy 1mg klona i 75 ketrelu
Na uwagę zasługuje fakt że baclo się idealnie zmiesział z fazą efedrynową, zajebiscie szlugi wchodziły wtedy. zaś później zajebiscie to zakryłem THC z bronksami.
alko naprawdę fest z tym się łączy. alko wali w łeb na tym co najmniej razy dwa w stosunku do mixu z pregabaliną.
[nie naśladujcie mnie, wiem co dopiero co pisałem xD ]
Ale baklofen strasznie rozszerza wtedy źrenice, jak po kwasie jakimś.
Z psychodelikami też dobrze się łączy.
A mix z gieblem to czyste szaleństwo i obłęd normalnie.
Do tego lepsze jest benzo jednak.
baklofen sam w sobie działa pobudzająco.
*Ale Ci sie spodobało. Wiedziałem, hehe.
To może być bardzo ciekawe.
Sam w sobie pomysł jest bardzo kreatywny.
10 maja 2024Xianfeng1909 pisze: A ci myślicie o bezydaminie i baklo?
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Rząd za, kantony przeciwko: Czy Szwajcaria zalegalizuje marihuanę?
Parlament federalny chce zdekryminalizować konopie indyjskie w Szwajcarii. Jednak już etap konsultacji pokazuje, że sprzeciw wobec projektu jest duży.
Długie trzymanie dymu z marihuany – czy zwiększa fazę? Fakty o wchłanianiu THC
To widok znany z każdego filmu o stonerach i wielu imprez. Ktoś bierze potężnego bucha z bonga lub jointa. Zaciska usta, robi się czerwony na twarzy. Wierzy, że trzymanie dymu w płucach sprawi, że marihuana zadziała mocniej.
Spotkanie z MSWiA. Nadszedł czas na odpowiedzialność, a nie kolejne tragedie
Wczoraj oficjalnie złożyliśmy [tj. Wolne Konopie] w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji wniosek o pilne spotkanie z Ministrem Marcinem Kierwińskim. Równolegle przekazaliśmy list otwarty dotyczący tragicznej śmierci 19-letniego Aleksandra oraz innych dramatów, które w ostatnich latach wstrząsnęły opinią publiczną.
