Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 555 • Strona 56 z 56
  • 4633 / 764 / 0
Hmm, ja ostatnio mixowalem duże dawki stimow i spore pregi na szczęście nic takiego mnie nie spotkało. Choć jakieś podrygiwania nocne ze mną szarpnie się zdarzają czasem. Prega dobry lek ale trzeba z nim uwazac, lek którym też leczy się padaczkę paradoksalnie w różnych mixach może te padaczkę powodować, ot paradoks.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 11 / / 0
tramadol w postaci rozgryzionych retardów, łącznie 1600 mg na cały dzień (tolerka na opio wyjebana w kosmos) + 900 mg pregabaliny = wtopienie w łóżko, problemy z koordynacją, euforia podbita w chuj, łapanie noodów, w nocy lekko mnie telepało i bełkotałem trochę ale na wszelki wypadek zostawiłem ampułki z clonem mamie jakbym miał atak, powiedziałem że mam stan przed padaczkowy (po paru atakach padaczki po tramcu i złamaniu wielu rdzeniów kręgowych zostały mi przepisane + biorę codziennie leki na padaczkę)

Proszę tego nie powtarzać!
Jestem zjebany i nie znam umiaru, sam uważam że miks który zrobiłem był niebezpieczny
gdybym dostał ataku a nie miał clonów to pewnie wylądował bym w szpitalu
pytasz się dlaczego biorę?
Poprostu boję się świata na trzeźwo
  • 22 / 3 / 0
Pregabalina + mef
Próbował ktoś? Co uważacie?
  • 3149 / 486 / 1
Pregabalina zażyta przed dawką metylokatynonu (powiedzmy Tak z godzinę może dwie) wydłuża działanie. Sprawdzone dziesiątki razy. Nie spodziewać się szału ale to zdecydowanie więcej niż placebo albo naciągane subiektywizmy.

Natomiast me_edronu nie używam.

Aha – no i ja tutaj mówię o dawce terapeutycznej: w moim wypadku 150 mg pregabaliny i tak 25 do 30% (na oko oczywiście) przedłużenia. Ale sądzę że ma to związek z metabolizmem moczu i tym że działaniem pregabaliny ( chociaż mogę się mylic).
Tak czy siak jest to mix który u mnie wyszedł mimochodem, nie był planowany a pregabaline zażywam "po bożemu".
Czyli bez nadużyć i na litość boską – nie bawię się dawkami gramowymi!

W mojej sytuacji, w dawkach takich jak wspominałem – nie ma absolutnie żadnych, nawet wątpliwych symptomów świadczący o niebezpieczeństwie albo jakimś ryzyku. Zaznaczam jednak że to są moje indywidualne spostrzeżenia, zmierzone na mój metylokatynon na moją tolerancję i tak dalej. W mefedronie zawsze jakaś loteria bo to uliczna jakość, uliczna loteria, uliczne ryzyko. Kod jest zawsze na tych samych surowcach o farmaceutycznej czystości
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 1935 / 487 / 0
11 lutego 2024SenMorfeusza pisze:
Pregabalina + mef
Próbował ktoś? Co uważacie?
Można, ja waliłem na predzę wszystkie stimy (mef, amf, inne betaketony czy inne grupy wgl.)
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
ODPOWIEDZ
Posty: 555 • Strona 56 z 56
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.