4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 1987 • Strona 199 z 199
  • 218 / 20 / 0
@Up nie chcę być niemiły ale odnoszę wrażenie że chyba sam sobie powoli zaprzeczasz. Fakt, doświadczenie masz większe i pewnie od podstaw być mnie nauczył robienia najprawilniejszej wersji metkata u nawet raz mnie uświadomiłes co robię nie tak tylko że parę postów dalej napisałeś że to działa z 15 tabsów podobnie do 3MMC a ja już parę miesięcy wcześniej miałem podobne odczucia i to przy 12 tabletkach. Wracając do arcy-ciekawej wymiany zdań z retro który cię skonfrontował z twoim dziwnym stwierdzeniem jakby forma doustna miała być najbardziej toksyczna a ty mu odpisujesz tak jakby na temat ale cały cały czas bez ustosunkowania się do zarzutów na temat podania doustnego jako najgorszej metody. Co do mnie ostatnio prawie wcale nie używam już metkata ale jeśli raz na miesiąc mam ochotę to walę w siebie o zgrozo świadomie część kota część pefki, benzaldehydu, triptoczegośtam no i jonów manganu bo i tak mam po tym dobrze a w połączeniu z THC to jest baja i to bez żadnego wkurwa jak już zejdzie. Przy takiej częstotliwości zażywania krzywdy sobie nie wyrządze a już napewno nie wyobrażam sobie żeby to ładować i.v. czy p.r. bo bym sobie mógł uszkodzić żyły czy dolną część jelit a to by chyba bolało... w przeciwieństwie do ewentualnie uszkodzonej wątroby.
Poprostu wyjaśnij dlaczego doustna droga podania miałaby być tą najgorszą bo to jest bardzo intrygujące jak dla mnie jeśli raz piszesz że najbardziej szkodliwa droga podania a później że już niekoniecznie ale tylko do czasu.
  • 1727 / 360 / 4
po 1. Chciałbym abyś przeczytał ze zrozumieniem to co napisałem raz jeszcze.
po 2. Zacytuj mi zdania, które wypowiadam JA... a które tłumaczę jako moje spostrzeżenie z cytowanego linku i wyjaśniam na czym polega toksyczność efedronu czy ew. brak jego toksyczności w odniesieniu do administracji podania.
po 3. Zgadza się, w moim subiektywnym mniemaniu efedron najbardziej przypomina mi działaniem 3MMC... zaś co do dawki ( pitej ), zaznaczyłem tylko, że swój pazur pokazuje od 15tabletek... zaś swoją potęgę dokładnie przy wrzuceniu do czajnika ich ilość w 21szt w przeliczeniu, że jedna tabletka zawiera 60mgPE - bez triplorydyny.

To co Ty doświadczyłeś przy ilości 12 tabletek nie mam pojęcia, z tego co mi wiadomo w ogóle sensowna dawka efedronu zrobionego metodą domową to wł 12 tabsów acataru i z użyciem nadmanganianu potasu jako utleniacza.
Nie rozumiem kompletnie Twojego przekazu w tym segmencie, jakoby chciałbyś znegować każdy aspekt jaki w swojej opinii mam na temat efedronu jako nieodkryty potencjał. Gdzie od ilości 15tabletek prócz dopaminowego pluszu rozpoczyna się cudna faza związana z noradrenaliną i symbiozą związaną z tymi wł. dwoma właśnie przekaźnikami...
DXM
  • 3115 / 472 / 1
@DuchPL tu:
"rzadziej doustnie - ponieważ ta forma jest najbardziej toksyczna dla organizmu, czyt. posiada w swoim składzie produkty uboczne syntezy w tym TOKSYCZNE JONY MANGANU, benzaldechyd (który gł. odpowiada za zjazd )"
No chyba że coś się skopiowałes.
Nieistotne.
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 1727 / 360 / 4
@Retrowirus, tam miało być wrac z metdą i.v. z naciskiem na metodę obróbki domowej. W przyrównaniu do innych prawilnych form, pozbawionych zanieczyszczeń. Ale dzięki za spostrzeżenie.


podsumowując:

efedron, w formie czystej wydaje się być jedym z najbezpieczniejszych ketonów ( przy okazji antydepresantów ),o ile nie najbezpieczniejszym ketonem, w odp dawce.

efedron wykazuje toksyczność, głównie z powodu nieudolnych syntez, do których użyto zarówno złych reagentów oraz przeprowadzano samą syntezę w nieodpowiednich warunkach.

efedron w formie czystej, prędzej rozwali wątrobę, nerki, żołądek czy sam przewód pokarmowy, niż neurony...stąd teoria o tym że CZYSTY efedron działa bardziej toksycznie na organizm poprzez metodę doustną niż przyjęty drogą i.v.
- jeśli jeszcze pewne osoby zrozumieją czym jest bariera krew-mózg wydedukują, że ta teoria na dłuższą metę ma rację
bytu. Dodać do tego, że efedron nie wykazuje specjalnie wielkiej neurotoksyczności z kolei ew. skutki przesadzania "łatwo" naprawić. i mamy komplet, ktróra metoda przyjęcia jest najbardziej "bad".

Natomiast jeśli ktoś sobie świadomie wstrzykuje efedron zanieczyszczony jonami mn+ i innymi ciekawostkami powstającymi na drodze DOMOWEJ "SZYBKIEJ" SYNTEZY, działanie toksyczne dla organizmu z uwagi na drogę podania i.v. jest chyba nie wymagające komentarza.
DXM
  • 1727 / 360 / 4
30 maja 2021Retrowirus pisze:
Duch, ale on wie o czym pisze, widać że jest edukowany kierunkowo i generalnie ma rację.
Podoba mi się porównanie do rosołu.

Właśnie coś czułem że z tymi jonami mi się wysypie.... Cóż, może kiedyś pomyślę o innych metodach lub innym utleniaczu.
jeśli dasz radę... ogarnąć reakcję... z czystej efedryny TAK JAK JA... to napisz potem TUTAJ na forum
czy było tak samo, jak pisze kolega ( biadolący o cząsteczkach ), czy jednak Twój MUSK powie Ci... że jednak jest inaczej ... LEPIEJ/MOCNIEJ/ PRAWILNIEJ
Spoiler:
DXM
  • 3115 / 472 / 1
Z pseudoefedryna jak robisz to też mogą ci wyjść różne koty w zależności od tego i jaki produkt wyjściowy stosujesz – a katar, sudafed, cirrus, apselan.... A wszystko z pseudoefedryną jakby nie patrzeć.
Już tak nie szpanuj tą efedryną... Ja też żyłem w czasach kiedy była dostępna bez recepty :p
"Które dragi brać, żeby nie musieć brać żadnych dragów?"

"Rutyna to rzecz zgubna "
  • 1727 / 360 / 4
tak w ramach ciekawostki, jak sobie dobrze przeszukasz "spalacze tłuszczu" w suplementach po polskich i nie tylko polskich internetach stwierdzisz, że ogarnięcie efedryny, wcale nie jest takie trudne ;)
25 listopada 2023Retrowirus pisze:
Z pseudoefedryna jak robisz to też mogą ci wyjść różne koty w zależności od tego i jaki produkt wyjściowy stosujesz – a katar, sudafed, cirrus, apselan.... A wszystko z pseudoefedryną jakby nie patrzeć.
Aż mnie korci żeby Tobie/Wam pokazać ( we śnie ) reakcję z tych wszystkich "leków", które zostaną zapoczątkowane wszystkie na raz w osobnych naczyniach , i nie będziesz w stanie uwierzyć, jak przebiega sama reakcje INACZEJ przy każdym z nich ( mając te same proporcje substratów robiąc to metoda domową z octem ), już nie wspominam o efekcie końcowym, gdzie w większości z nich będzie brązowa/ciemna lub/i ciemniejsza breja a tylko w jednym z tych naczyń powstanie czarny/gruby osad i prawilny efedron.

samo działanie psychoaktywne każdego z nich? też inne
w zalezności od proporcji "dobrze przereagowanej" pseudoefedryny... do ilości samego efedronu w produkcie końcowym
DXM
ODPOWIEDZ
Posty: 1987 • Strona 199 z 199
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.