xx post_id3452609 pisze: nikt starych wątków nie kasuje, albo zostały rozdzielone albo można je znaleźć w odpowiednim w dziale/Imane Anys
źródło: post3452609.html#p3452609
07 października 2013grap32 pisze: Myślę, że 40 mg na pierwszy raz to było trochę za dużo. Spróbuj z 30 mg. Ja w przyszłym tygodniu będę starał się to pojąć. ;-)
Gdy z samarki 100mg, podzieliłam na 3linijki. Mogłybyc rozbieżności, ale celowałam w 33mg w każdej, dziewicze rozdanie. Wiadomo doprecyzowane nie były, wciągnęłam w nos, no I przeniosło mnie na skraj psychodelicznej międzygwiezdnej podróży. Gdy, zaczerpywalam powietrze, za każdym wdechem dostawałam orgazmu mentalnego, na domiar tego widziałam strukturę powietrza. Co się działo pod powiekami, jest trudne do wyobrażenia. Przestrzenna geometria nasączona kolorami, najwybitniejsi architektonisci nie byliby w stanie okiełznać ani wymyślić takich kształtów. Najdalsza podróż tryptaminowa, żadna ajahujaska czy pejotle cczy muchomory, czy lsd25 nie mają podjazdu, do tego genialnego związku. Jeżeli chodzi o psychodeliki, nic piękniejszego nie uświadczyłam. Nie ma nic potężniejszego, nawet te DMT przereklamowane, którego nie próbowałam, strzelam w ciemno, że to krótkotrwały odlot, dla tych którzy sobie wbili że najmocniejsze, a to gowno prawda. Nobel dla wynalazcy tej strukturki sie należy.
Do tego znalazłem jeszcze ok. 300mg jak dobrze pamiętam 2C-D. Też jasno-beżowy, lecz taki był od nowości, czyli jest stabilniejszym związkiem.
Scalono — CAF
Proszę o scalenie, bo już nie mogę edytować.
Jednak te porcje mają po 25mg. I 2C-D mam 330mg. Zapowiada się kolorowa jesień...
Nadal zastanawiam się nad aktywnością obu substancji i czy mi krzywdy nie zrobią po takim czasie leżakowania.
Gdyby ktoś coś wiedział w tym temacie, to proszę o poradę.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/1/196ed7fd-1547-4780-9408-a6475e3ebda5/5mefa.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250902%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250902T025702Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=b31681bc06eccee477ae0ccba76b38140c9d487d234188af0040e035045c7418)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zdzojntempolak.png)
Polacy a marihuana w 2025 roku: Co mówią najnowsze badania?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/globalimage.png)
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/bartoszyce_0.jpg)
Jechał pijany na terapię i wpadł prosto na patrol
Poranki bywają trudne, szczególnie gdy w organizmie wciąż krąży wczorajszy alkohol. W Bartoszycach w piątek 22 sierpnia policjantki ruchu drogowego zatrzymały rowerzystę.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fermentacja-6d87f0c41199afb1eeb86e5d5ed1d5ad.jpg)
Drożdże piwowarskie reagują na odpowiednie dźwięki i zwiększają produkcję
Wiadomo że rośliny i zwierzęta wydają dźwięki, reagują na nie i za ich pomocą się komunikują. Komunikacja taka zachodzi też pomiędzy zwierzętami a roślinami i odwrotnie. Czy jednak organizmy należące do innych królestw domeny eukariontów w jakiś sposób reagują na dźwięki? Okazuje się, że tak. Reakcję taką zauważono u drożdży piwowarskich. Co więcej można to wykorzystać w produkcji złocistego napoju.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/peruwianka.jpg)
Próbowała przemycić 1,4 kg kokainy w seks-zabawce. Grozi jej kara śmierci
42-letnia obywatelka Peru próbowała wwieźć na wyspę Bali ogromną ilość kokainy oraz tabletki ecstasy, ukrywając je w wyjątkowo nietypowy sposób. Kobieta została zatrzymana przez służby, jeżeli zostanie uznana za winną, może jej grozić nawet kara śmierci.