Więcej informacji: Pregabalina w Narkopedii [H]yperreala
Moja pierwsza propozycja do omówienia:
1. Załóżmy że u kogoś skręt trwał by 4 dni, co myślicie o tym żeby każdego z tych dni uzyć innej substancji znieczulającej tym samym unikając skręta po nich np. 1 dzień - lorazepam, 2 dzień - fenibut, 3 dzień - baclofen, 4 dzień - znowu lorazepam ?
2. Zejście z pregabaliny gabapentyną: tylko jak/ co 4 dni schodzić o 75 albo 150 dokladajac codziennie 100 albo 300 mg gabapentyny, czy zerwać całkowicie branie pregi i kilka dni pobrać małą dawkę gabapentyny? Jak to tj. takie schodzenie się robi? misspill wspominała, ale nie pokazała nigdzie dokladnie
3 sposób: 1 dzień co 2-3 godziny łyżeczkę trochę rozcieńczonego albo i nie fasoracetamu, 2 dzień - lorazepam, tak do 4 mg w dwoch dawkach, 3 dzien fasoracetam sposobem z 1-szego dnia, 4 dzien - tu znowu lorazepam max. do 4 mg w dwoch dawkach
Co myslicie, a moze macie wlasne sposoby?
20 września 2023ListyDoMDMA pisze: W schodzeniu z substancji chyba chodzi o to żeby silniejszą zastępować słabszą i redukować dawki. Ten lorazepam to przecież benzo i to jedno z mocniejszych. To trochę tak jakbyś schodził z kodeiny oksykodonem ...
Bede probowala w ten sposob jeszcze raz, ale zastanawiam sie co to bylo: skret po 3-dniowym braniu lorka (bardzo dziwne), czy zbytni szok dla organizmu bo odstawilam prege tak szybko?
Suplement Różaniec Górski też powinien sporo pomoc.
24 września 2023ListyDoMDMA pisze: Po kilku dniach nie będzie skręta , medycznie zwykle dopuszcza się stosowanie do 2 tygodni , bo potem rozwija się uzależnienie fizyczne ( przy dawkach wyższych niż medyczne szybciej pewnie) , w sumie tak jak myślałem to może zamiast lorka diazepam? O ile taką możliwość autor posiada . Bo diazepam działa dłużej a zwykle na te dłużej działające się zachodzi.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/kasblokrys.jpg)
Narkotyki w bloku rysunkowym dla dzieci. Z piłkarzami reprezentacji Polski na okładce
Wrocławskie służby znalazły je w paczkach kurierskich
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/rcps_konferencja_mis05304.jpg)
Nastolatki z województwa łódzkiego najrzadziej w Polsce sięgają po używki
Nastolatki z województwa łódzkiego rzadziej, niż ich rówieśnicy w innych częściach Polski, sięgają po alkohol i narkotyki. Wynika to z najnowszych badań przeprowadzonych na zlecenie Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi. Wyniki zaprezentowano w Międzynarodowym Dniu Zapobiegania Narkomanii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjheart2.jpg)
Używanie marihuany znacznie zwiększa ryzyko śmierci. „Byli młodzi i nie mieli wcześniejszych chorób
Regularne używanie marihuany może niemal podwoić ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych – wynika z najnowszej metaanalizy danych medycznych obejmujących blisko 200 milionów osób w wieku od 19 do 59 lat. Niepokoi fakt, że dotyczy ono również młodych osób, które do tej pory uważano za mniej narażone na takie zagrożenia.