Więcej informacji: Pregabalina w Narkopedii [H]yperreala
Moja pierwsza propozycja do omówienia:
1. Załóżmy że u kogoś skręt trwał by 4 dni, co myślicie o tym żeby każdego z tych dni uzyć innej substancji znieczulającej tym samym unikając skręta po nich np. 1 dzień - lorazepam, 2 dzień - fenibut, 3 dzień - baclofen, 4 dzień - znowu lorazepam ?
2. Zejście z pregabaliny gabapentyną: tylko jak/ co 4 dni schodzić o 75 albo 150 dokladajac codziennie 100 albo 300 mg gabapentyny, czy zerwać całkowicie branie pregi i kilka dni pobrać małą dawkę gabapentyny? Jak to tj. takie schodzenie się robi? misspill wspominała, ale nie pokazała nigdzie dokladnie
3 sposób: 1 dzień co 2-3 godziny łyżeczkę trochę rozcieńczonego albo i nie fasoracetamu, 2 dzień - lorazepam, tak do 4 mg w dwoch dawkach, 3 dzien fasoracetam sposobem z 1-szego dnia, 4 dzien - tu znowu lorazepam max. do 4 mg w dwoch dawkach
Co myslicie, a moze macie wlasne sposoby?
20 września 2023ListyDoMDMA pisze: W schodzeniu z substancji chyba chodzi o to żeby silniejszą zastępować słabszą i redukować dawki. Ten lorazepam to przecież benzo i to jedno z mocniejszych. To trochę tak jakbyś schodził z kodeiny oksykodonem ...
Bede probowala w ten sposob jeszcze raz, ale zastanawiam sie co to bylo: skret po 3-dniowym braniu lorka (bardzo dziwne), czy zbytni szok dla organizmu bo odstawilam prege tak szybko?
Suplement Różaniec Górski też powinien sporo pomoc.
24 września 2023ListyDoMDMA pisze: Po kilku dniach nie będzie skręta , medycznie zwykle dopuszcza się stosowanie do 2 tygodni , bo potem rozwija się uzależnienie fizyczne ( przy dawkach wyższych niż medyczne szybciej pewnie) , w sumie tak jak myślałem to może zamiast lorka diazepam? O ile taką możliwość autor posiada . Bo diazepam działa dłużej a zwykle na te dłużej działające się zachodzi.
Jedna dawka "molekuły duszy" może pokonać depresję na pół roku
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Kawa - budzi i wydłuża życie
Przez dziesięciolecia ukazywały się badania, których autorzy wskazywali, że kawa ma korzystny wpływ na organizm. Jej picie łączono z dłuższym życiem i zmniejszonym ryzykiem chorób chronicznych. Jednak dokładny mechanizm tego działa nie był znany. Teraz naukowcy z Texas A&M University odkryli, że związki zawarte w kawie oddziałują na receptor białkowy NR4A1, który odgrywa istotną rolę w ochronie organizmu przed chorobami związanymi z wiekiem.
CBZC uderza w narkobiznes. Zatrzymano 27 osób
Funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości zatrzymali 27 osób podejrzanych m.in. o wprowadzanie na terenie województwa opolskiego znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Z ustaleń śledczych wynika, że grupa zajmowała się dystrybucją marihuany oraz mefedronu, czerpiąc z tego procederu stałe korzyści majątkowe.
Magiczne grzyby w walce z uzależnieniem od nikotyny - przełom czy obiecujący eksperyment?
Nowe badania sugerują, że psylocybina - substancja psychoaktywna zawarta w tzw. "magicznych grzybach" - w połączeniu z psychoterapią może znacząco zwiększyć skuteczność rzucania palenia. Choć wyniki są obiecujące, naukowcy podkreślają potrzebę dalszych badań.