The body or a conscious mind'
Dzisiaj przyjąłem jedną łyżkę tej nalewki przed pracą. Smak jak dobrze sfermentowane bajoro.
Czy to jest możliwe, żeby zaczęło działać od 'day one'? W ogóle mam takie wrażenie, że nalewki z ziółek działających na serotoninę (dziurawiec, aksamitka, różeniec, teraz bacopa) powodują u mnie humor gitówe już w ten sam dzień.
Ma prawo tak być, czy to też moja wkrętka? Depresji nie mam, ale powodów do zadowolenia mało.
The body or a conscious mind'
@lysy666 dawaj małą dawkę (ale spokojnie) z pluskwicy groniastej do nalewki końcówka z łyżeczki od herbaty dosłownie .Uwierz twoje życie odmieni się na zawsze ale nie ładuje za dużo w tym miksie z bacopa wzmocnisz ja !
Kurkumę biorę ponad 2 lata, Inozytol od kwartału, chciałbym spróbować bacopy :)
Ciekawe. Nigdy tak nie miałem.
https://hyperreal.info/talk/viewtopic.php?t=77897&start=700
Mile widziane krótkie uzasadnienie.
Gdy do porannego codziennego mojego mixu w którym od kilku tyg jest też Bakopa dorzucę dodatkowe tabsy-suple na rozbudzenie, to właśnie obecność brahmi dała mi kilka razy poczuć coś na wzór leeekiego zwiastunu ZS. Ma to potencjał a co dopiero B musi robić w naparze.
P.S. sprawdź PW ;)
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków
CBŚP rozbija narkotykowy gang z Podlasia. 22 podejrzanych, ponad 130 kg zabezpieczonych narkotyków Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając pod nadzorem Pomorskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Gdańsku, przeprowadzili trzy skoordynowane uderzenia w zorganizowaną grupę przestępczą z Podlasia. Grupa miała zajmować się produkcją oraz wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków. Łącznie zatrzymano 19 osób, a zabezpieczone mienie przekroczyło wartość 625 tys. zł.
Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany zawiesza prace
Rok temu politycy obozu rządzącego ogłosili wielki, historyczny projekt: pierwszy w Polsce Parlamentarny Zespół ds. Depenalizacji Marihuany. Miało być nowocześnie, postępowo, europejsko. Miał być projekt, miał być progres, miało być „po wyborach ruszamy pełną parą”.
Firmowa wigilia na trzeźwo? Alkohol wciąż jest niepisaną normą w biznesie
Picie alkoholu w pracy i podczas firmowych spotkań generuje rosnące koszty dla firm - od wzrostu absencji po spadek produktywności. Presja picia w środowisku korporacyjnym nadal jest odczuwalna, jednak coraz częściej widoczna jest też chęć tworzenia bardziej inkluzywnej kultury organizacyjnej, bez alkoholu jako obowiązkowego elementu integracji.
