Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. fenmetrazyna i metylofenidat.
Zablokowany
Posty: 4290 • Strona 339 z 429
  • 1012 / 312 / 5
Nie znalazłem odpowiedniejszego wątku. Czy przy metylofenidacie i amfetaminie zachodzi tolerancja krzyżowa? A co z bupropionem i metylofenidatem, bupropionem i amfetaminą?
I to jest moja prawda i moja relacja zdania z rzeczywistością, której nikt mi nie odbierze. I wierzę w słońce, bo ono zawsze jest i nikt mi go nie odbierze. "Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 2120 / 267 / 0
^^^^^^
bupropion i MPH tak zachodzi tolerancja krzyżowa.
AMP obniża tolerancje na NDRI
ps
Nie łącz amfetaminy i ndri.
  • 42 / 3 / 0
Jak szybko w przybliżeniu rośnie tolerancja na brana dawkę medikinetu dr nosowo? Biorę około 100mg dziennie nosowo ale nie chcę żeby tolerka szybko weszła i chciałbym wrócić do mniejszych dawek ale żeby dalej dawały produktywność i koncentrację. Nie chcę tolerancji na lek ponieważ mam teraz masę nauki i nie dam rady się nauczyć jak tolerancja wejdzie i nie będę odczuwał tych skutków medikinetu.
  • 2120 / 267 / 0
^^^^
Rośnie z prędkością światła czyli bardzo szybko nie jest to polecana droga podania.
  • 210 / 18 / 0
Jak wygląda odstawienie medikinetu w dawkach leczniczych np takich 30 mg ? ,trzeba schodzić stopniowo czy można z dnia na dzień, jest to jakiś ostry zjazd czy nic się nie dzieje ?
Uwaga! Użytkownik Uszkodzonabania nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1012 / 312 / 5
Nic się nie dzieje raczej. Jeszcze zależy jak długo bierzesz. Możesz dla pewności zejść do 15 jednego dnia. I jezlie na 15 będzie ok to zejść całkowicie dnia następnego
I to jest moja prawda i moja relacja zdania z rzeczywistością, której nikt mi nie odbierze. I wierzę w słońce, bo ono zawsze jest i nikt mi go nie odbierze. "Żona kocha, warto żyć!"
"Do mniejszych dawek trzeba dorosnąć"
  • 2120 / 267 / 0
^^^^^
Nie powinno być problemu z odstawieniem.
Mogę ci polecić w trakcie odstawki DXM i urosept.
DXM ma fajne działanie jak lekki antydepresant a w połączeniu uroseptem pozwoli ci obniżyć tolerancje na ndri.
  • 1824 / 104 / 20
Zgodzę się, przy braniu leczniczych dawek nie powinno być problematyczne odstawienie MPH. Co najwyżej może wystąpić gorszy nastrój i uczucie braku energi. Z powodu nie tyle uboków, co odcięcia organizmu od wspomagania tych kwestii
Na nic dzisiaj nie narzekam, mam w kieszeni klonazepam.
Co się stanie po Dextrometorfanie?
Ona jedyna, wierna dziewczyna - amfetamina buprenorfina
  • 210 / 18 / 0
Ile sobie zrobić przerwy np po 4 tygodniach brania metylo żebym znowu mógł znowu poczuć działanie ? tak z miesiąc wystarczy czy może mniej ?
Uwaga! Użytkownik Uszkodzonabania nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2120 / 267 / 0
@Uszkodzonabania
Detox z DXM i uroseptem 2tyg odpowiada 8 tygodniowemu detoxowi na czysto.
Zablokowany
Posty: 4290 • Strona 339 z 429
Newsy
[img]
Marihuana wpływa na chorych odwrotnie niż na zdrowych. Jest nadzieja na nową terapię?

Używanie konopi indyjskich wiąże się z łagodniejszymi objawami choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) – wynika z badań opublikowanych na łamach „Translational Psychiatry”. Okazuje się, że na osoby z ChAD konopie mogą wpływać odwrotnie niż na osoby zdrowe. Autorzy badań przestrzegają jednak przed wyciąganiem zbyt daleko idących wniosków (czyli na przykład przez zalecaniem chorym stosowania konopi). Mimo to w ich ocenie uzyskane wyniki powinny stanowić przyczynek do dalszych, zakrojonych na szerszą skalę, analiz.

[img]
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?

Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.

[img]
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?

W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.