Domyślam się że są to jakieś kalambury. Mam konia ale nie mam roweru, o co mu mogło chodzić?
Błagam o pomoc, dzięki niemu jestem wolny. Rozumiecie..?
Nie wiem jak bardzo inteligentny jest twój kolega ale mógł mieć na myśli : "Przyjedź kiedy tylko chcesz i z kim chcesz ale masz Przyjechać".. to "na chuju przyjedź" - można rozwinąć = szybko przyjedź.
Kolega mój siedział i trochę mi opowiadał. Synonimy tych jego słów też można brać pod uwagę.
Osobiście nigdy nie spotkałem się z jakimś poniżaniem fizycznym tylko z „przemocą fizyczną”.
Dopytaj się go o co mu chodzi i nie używaj takiego slangu na wolności ani tym bardziej na forum
Ps. Cały czas ktoś pilnuje więźniów więc slangu muszę używać. Jak by zapytał jak na rybach to wiedział bym że chodzi o przerzucenie czegoś wetdka przez mury ale kon?
Zapytaj się swojego ziomka bo my nie wiemy co miał na myśli.
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
1 dziennie i ryzyko drastycznie rośnie. Alarm: Polacy nic sobie z tego nie robią
Nawet niewielkie ilości alkoholu mogą istotnie zwiększać ryzyko raka jamy ustnej – wynika z badania opublikowanego w „BMJ Global Health”, które szczególnie alarmujące dane przynosi z Indii.
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.
