Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
Niestety, zablokowały mnie finanse, wypłata na tyle marna w tym tygodniu, że musiałbym kupić koks zamiast wspomóc finansowo mamę itd., więc pomyślałem, że po prostu zrobię sobie ten prezent za tydzień.
A tu proszę, turas w Rotterdamie tyle co miał dostawę (wysłał mi zdjęcie, ładnie się prezentuje taka kilogramowa cegła hehe) i postanowił mi dać sampel gratis, jakieś 0.5g.
Tak oto mój pierwszy raz z kokainą był w postaci spidbola. Trochę przesadziłem z ilością stima, ale ogólnie coś cudownego, polecam. ;)
P.S. o kurwa, ale esej zajebałem. Ale w sumie ja po samym opio mam takie zapędy, więc ze stymulantem to już w ogóle
Zgłodniałem przez Twój opis.
Uwielbiam speedballe, ale, że szkoda mi kasy na koko to zawsze rozpuszczam sobie cracku.
Niby substancja ta sama, ale w trochę innej formie, no i crack jest tańszy.
Jak sobie porównuję teraz tak na spokojnie, będąc tylko na brownie, to nie wiem czy OG spidbol przebił majke+mef (bo hel+mef to w ogóle poza podium u mnie), nawet majka+MPH (tu niestety nie miałem okazji z herą spróbować) postawiłbym na miejsce wyżej. Ale ja kocham mocne pierdolnięcie na wjeździe
scalono - WRB
Hmmm, jakaś dziwna helena lata od 2 tyg. na Pradze. Wygląda nieciekawie, jak fusy albo kaszanka. Ciemny brąz. Przed Sylwkiem byla ok, w kości, z piegami.
Akurat chciałam jutro kupić, ale nie jestem w ciągu, więc przyszła refleksja, czy to się nadaje do i v. Miał ktoś z nią do czynienia?
Działa normalnie? Kolega, który mi pokazał tylko pali, mówił, że gorzej pływa, ale generalnie działa ok.
Ale mogę spróbować przeprowadzić niekompetentną
Mam nadzieję, ze mimo wszystko pomogłam XD
PS. Wega, mi na te dluzsze okresy niedobierania niczego "nielegaldo bupry + MPH pomaga przede wszystkim fakt, ze zapewnilam sobie wreszcie wsparcie terapeutyczne w optymalnym dla mnie wymiarze - tzn do indywidualnej, w ktorej jestem od wielu lat (z absolutnie najlepszym terapeutą na swiecie;) dołożyłam jeszcze grupę raz w tygodniu. I okazało się to gamechangerem. Moze dla Ciebie tez by sie okazalo?
Grzał sobie folie co ciekawe same opary tego nie wiele na mnie zadziałały i wcale nie opioidowo bo lekkie zawroty głowy tylko miałem.
Na pewno od wypełniaczy jest taki smak
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wkbezdech.png)
Medyczna marihuana kontra bezdech senny
Według danych opublikowanych przez badaczy z Minnesota Office of Cannabis Management, 40 proc. pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA) uczestniczących w stanowym programie medycznej marihuany doświadczyło znaczącej i trwałej poprawy jakości snu po rozpoczęciu terapii konopiami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/euda_2025.png)
EUDA 2025: Depenalizacja marihuany jako rekomendacja dla krajów UE
Analiza raportu „European Drug Report 2025 – Cannabis”.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.