Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala
Ile mają te szare kapsułki ?
Wycięto cześć naruszającą regulamin. DexPL
To pieczenie bierze sie z z samej substancji czystko fizycznie. Rozjeb kapsułke i powąchaj ten olej. Łatwiej kurwa wypijesz szklankę benzyny niz 4 krople tego gówna. To jest po prostu żrące i w zapachu najblizej mu do benzyny. Dlatego nie każą rozgryzać kapsułki.
A po dziesiąte fakt - lek dziwny. Raz bez tolerki zjesz 1-2 kaps i nos nakurwia od oparów z żołądka. Jednak po krótkim czasie juz tego nie czuć. Nie wiem na czym polega ten ewenement ale po jakiejs przerwie czuje zasnie 1-2 kaps a po jakims czasie moge zjesc dwucyfrową liczbe i nic wielkiego sie nie dzieje.
Dobre raz na jakis czas, pokazuje wtedy max swojego potencjału.
bardzo ciekawy lek - Heminevrin, czyli klometiazol.
załatwiłem, gdy byłem na bydgoskim programie substytucyjnym, a lekarz i tak zabronił mi brać benzodiazepiny, mimo zaświadczenia, tłumacząc, że to specjalnie mu dałem, aby do syropu dobierać i "odurzać się" i nie będę tych leków zażywać na jego programie.
więc, poza Egzystą, czyli pregabaliną, wziąłem od zaufanego doktora bibułę, na Heminevrin właśnie. nie wychodził w ich testach, więc i tak ich wykiwałem.
klometiazol, to bardzo ciekawa substancja, bardzo rzadko używana i słabo kojarzona przez lekadzów, nawet psychiatrów.
kolega, który wyżej wkleił opakowanie. wygląda identycznie, jak sprzed ponad roku.
teraz nie wiem, ale wtedy kosztował ok. stówy. słoiczek zawierał 100 kapsułek, czyli całkiem sporo, bo efekt czułem po 1- 2 kaps.
co ciekawe, to te b. duże, fioletowe kapsułki, zawierały płyn, a nie proszek lub granulki, jak większość leków.
substancja działała silnie uspokajająco, a większe dawki działały nasennie. klometiazol dobrze tłumił przykre, albo głupie myśli.
tak na uspokojenie, wyluzowanie, brałem jedną bądź dwie kapsułki.
przy 3-4 kapsułkach, działanie było typowo odurzające.
jednak muszę też zaznaczyć, że miał też i swoje uboki. bardzo rzadko odczuwam efekty uboczne po różnych środkach. akurat klometiazol, po załadowaniu, powodował np. ból nosa i niekiedy, po wzięciu większej ilości, czułem takie strucie.
raz z ciekawości, sprawdziłem zawartość kapsułki - był to taki dziwny olej o chemicznym zapachu.
co istotne - uzależnia fizycznie, a po ciągu wystąpią obj. odstawienne.
w każdym razie, to ciekawy lek i cieszy mnie, że miałem okazję przetestować.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
SAMURAJOGURT.BLOGSPOT.COM
Pozdrawiam
radzę zażywać doraźnie, na pewno nie miesiąc, albo i jeszcze lepiej - dwa, codziennie.
skrzynkaprzodownik@protonmail.com
with regards, przodownik
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
