Dział poświęcony dyskusji na temat testów służących wykazaniu, że osoba spożywała narkotyki, oraz służących zidentyfikowaniu substancji w materiale.
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 8 z 14
  • 7 / / 0
Siemanko mam pytanie wiecie może ile czasu utrzymuje się 3 CMC i inne pochodne w organizmie?
  • 7 / / 0
Mam pytanie przykładowo po jakim czasie test policyjny pałeczka nie wysłanie już 4,3 Mmc lub 3,4 cmc Jak długo siedzi to we krwi w razie jak by w silnie wyszło A chciał bym jechać na krew
  • 1 / / 0
Witam czy krysztal na tescie wyjdzie jako amfetamina ? czy musi byc konkretna rubryka na tenze specyfik? :p
  • 4894 / 853 / 0
"Krysztal" jeśli chodzi Ci o beta-ketony to nie powinien wyjsc.
Uwaga! Użytkownik F6mGCrx3 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 796 / 187 / 0
a że jako co wychodzą bieda ketony? przecież to pochodne amfetamin. Nawet pamiętam, że na ulotce bupropionu było chyba coś takiego napisane, że może dać dodatni test na amfe lub mete.
Alfa po 2 dniach mi w moczu już nie wychodziła. Obstawiam, że mmc i cmc mogą 2-3 dni być wykrywalne.
  • 57 / 6 / 0
Nie wiem czy to odpowiedni dział, ale zastanawia mnie co w przypadku jazdy samochodem dzień po spaleniu MJ? Czy mogę bez strachu wsiąść w samochód i jechać, czy jeśli by mnie zatrzymała policja i zrobiła narkotest, a on by mi wyszedł pozytywny to co w takim przypadku?
  • 796 / 187 / 0
@anonim512 No nie. Chyba jesteś niepoważny. Wyjdzie Ci dodatni test. Wtedy Ci ujebią prawko + skierują sprawę do sądu o kierowanie pod wpływem substancji odurzających.
Dochodzą koszta sądowe zwykle 2,5-3k średnio jak dobrze pójdzie i jak to był tylko buszek i nie spowodowałeś wypadku to Ci prawko ujebią na np 3 lata i dojebią jeszcze 5000 grzywny np. THC ma niestety morderczy ten okres poltrwania.
  • 57 / 6 / 0
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że można mieć aż tak poważne problemy, zważając na to, że MJ działa ok. 3h.
  • 9 / / 0
A ile testy policyjne wykrywaja thc w ślinie? Jak ktoś pali z 2 razu w tyg po lufce
  • 62 / 4 / 0
Hejka. Nurtuje mnie jedna rzecz.
Przykładowo jeśli ktoś z rana (np. w poniedziałek) weźmie z 2 tabletki antidolu (30mg kodeiny) lub Doretę (75mg tramadolu) czyli są to ilości terapeutyczne.
I kolejnego dnia (we wtorek) też z rana,ew południe będzie wypadek nie z tej osoby winy, ale wszystkich wezmą na badanie krwi . I wyjdą takiej osobie opioidy.
To ona normalnie traci prawo jazdy? Nie ma czegoś takiego jak z alkoholem, że od pewnego stężenia w organiźmie?
Żaden lekarz nie informuje, że one tak długo się utrzymują w organiźmie nawet małe dawki które psychoaktywnie nie działają.
A mam kilku znajomych co na na ostry ból lub nawet na noc , wezmą niską dawke dorety/antidolu i dzień później jadą samochodem, nie wiedząc o konsekwencjach. Sam też tak jeździłem z myślą, że jak "nie działa już od 12h to mogę jechać".
Uwaga! Użytkownik BicK95 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 135 • Strona 8 z 14
Artykuły
[img]
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.

Newsy
[img]
W miesiąc zarabiają milion złotych. Gangi porzucają narkotyki dla papierosów

Gangi znowu wchodzą w papierosy, znowu jest to żyła złota, a ryzyko dużo mniejsze niż przy handlu narkotykami - donosi we wtorek "Gazeta Wyborcza". W miesiąc bez żadnego problemu zarabiają milion złotych.

[img]
Palenie papierosów uszkadza cement. W zębach pozostają trwałe ślady po nałogu

Zęby składają się z trzech zasadniczych warstw: szkliwa, zębiny i cementu. Ten ostatni pokrywa korzeń i budową przypomina kość. Układa się on w charakterystyczne pierścienie, podobne do pierścieni drzew, które rosną z każdym rokiem. Naukowcy z Northumbria University chcieli sprawdzić, czy cement można wykorzystać w medycynie sądowej, na przykład do określania wieku ofiar przestępstw lub katastrof. I odkryli, że palenie papierosów pozostawia w cemencie trwałe ślady.

[img]
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?

Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.