Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
Chyba już dzisiaj nigdzie nie zdążę.
Chyba już nigdy nie będzie lepiej,
Nie będzie dobrze wiec się nie spieszę.”
To może dopaść wszędzie, w komunikacji miejskiej, jak idziesz chodnikiem, jak leżysz i oglądasz TV.
U mnie to wygląda tak, że obraz dostaje pierdolca i się rozdwaja albo potraja, oczy się rozjeżdżają na wszystkie strony, generalnie patrząc na taką osobę widok jest paskudny, ale nie odzwierciedla to stanu w jakiej się znajduje
Np. Powieki stają się ciężkie jak z ołowiu, i kleją się do siebie. Oglądam telewizor, i nie wiem na który ekran się patrzeć, bo robią się dwa, czasami nawet trzy ! Trzeba uważać, szczególnie w komunikacji miejskiej, jak siedzimy i jesteśmy rozluźnieni, w stanie nieważkości, opiatowej euforii i kierowca gwałtownie przyhamuje - można polecieć prosto na twarz i nozdrza, i se głupi ryj rozpierdolić
Bo co i rusz łeb opada na biurko, to przyjebiesz o blat, stół, krzesło czy inne dziadostwo...
Ja dziwnym trafem od tygodnia śpię na fotelu przy kompie, łóżko jest nieruszone.
I ciekawi mnie jak zmienia się profil tych noddów przy silniejszych opio typu: fentanyl, heroina, morfina, oksykodon, makiwara, opium, petydyna...
22 lipca 2021OdwiertKorzenny pisze: Ja nodding odczuwam jako niekontrolowane przysypki. Nie ma silnych na mocną falę tej polekowej sedacji..
To może dopaść wszędzie, w komunikacji miejskiej, jak idziesz chodnikiem, jak leżysz i oglądasz TV.
U mnie to wygląda tak, że obraz dostaje pierdolca i się rozdwaja albo potraja, oczy się rozjeżdżają na wszystkie strony, generalnie patrząc na taką osobę widok jest paskudny, ale nie odzwierciedla to stanu w jakiej się znajduje![]()
![]()
.
Np. Powieki stają się ciężkie jak z ołowiu, i kleją się do siebie. Oglądam telewizor, i nie wiem na który ekran się patrzeć, bo robią się dwa, czasami nawet trzy ! Trzeba uważać, szczególnie w komunikacji miejskiej, jak siedzimy i jesteśmy rozluźnieni, w stanie nieważkości, opiatowej euforii i kierowca gwałtownie przyhamuje - można polecieć prosto na twarz i nozdrza, i se głupi ryj rozpierdolić. Głowa po mocnym ciągu na noddowaniu wygląda mniej więcej tak -
.
Bo co i rusz łeb opada na biurko, to przyjebiesz o blat, stół, krzesło czy inne dziadostwo...
Ja dziwnym trafem od tygodnia śpię na fotelu przy kompie, łóżko jest nieruszone.
I ciekawi mnie jak zmienia się profil tych noddów przy silniejszych opio typu: fentanyl, heroina, morfina, oksykodon, makiwara, opium, petydyna...
12 kwietnia 2018junkiexl pisze: Unikam noddowania jak tylko mogę,w sumie ten stan mam tylko wtedy gdy dodam benzo do opiatu i to mocnego, nie wyobrażam sobie noddować po kodzie czy Tramalu,przez przysypki straciłem kilka razy pracę ,i narobiłem sobie przypału .Nie wyobrażam sobie dążenia do tego stanu, dla mnie to efekt uboczny zażywania opiatow .Mnie opio zawsze stymulowały do działania lepiej niż stymulanty.
Tylko koda w ilości gram, majka iv i dobre PST mi to dały
I thought I was someone else, someone good
09 kwietnia 2009gokiburi pisze: Czy nodding jest osiagalny tylko przy silnych opiatach (fentanyl, heroina) czy mozna tez ten stan osiagnac przy slabszych. Sorki, ze wam zawracam, ale bardzo mnie to zaciekawilo a z drugiej strony sam lubie byc wkrecony ostro wiec moje pytania rodza sie z tego....
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk
WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.
Ucieczka zakończona w jeziorze
Próba uniknięcia odpowiedzialności doprowadziła do serii niebezpiecznych i irracjonalnych zachowań. 31-letni mieszkaniec powiatu chodzieskiego nie zatrzymał się do kontroli drogowej, porzucił samochód a następnie kontynuował ucieczkę pieszo. Finalnie wskoczył do jeziora i próbował pozbyć się narkotyków. Policjanci z Chodzieży zatrzymali sprawcę, który w ujawnionym pakunku posiadał ponad 50 gramów narkotyków.
Niemal 3 tony kokainy pod ziemią. Policja przejęła rekordową kontrabandę
Australijska policja skonfiskowała 2,7 tony kokainy, ukrytej w plastikowych pojemnikach zakopanych pod ziemią na obrzeżach Sydney. Wskazano, że to rekordowa ilość narkotyków przejęta w tym kraju.
