Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Od 4 miesięcy na mirtazapinie 30 mg/dzień.
Wzięty Tramal 100 mg retard, oczywiście rozkruszony,( ostatnio tramal brałem z 1 rok temu)zabezpieczony 0,5 mg alprazolamu.
Po 20 minutach-luz,bańka bez zmartwień i negatywnych myśli. Miła empatyczna rozmowa z kumpelą. Po godzinie dorzuciłem jeszcze 100 mg, czyli w sumie 200 mg Tramalu. lekkie nakręcenie na działanie,które sprawiło ogromną przyjemność.
Po kilku godzinach luźne i przyjemne słuchanie muzyki, i sen(budziłem się kilka razy bo swędziało mnie ciało-antyhistamina i po problemie) .Raz na jakiś czas to ok, oby nie za często takie combo.
To tylko i wyłącznie podzielenie się moimi doznaniami z połączeniem mirty i Tramalu. Proszę ich nie naśladować!
Odradzam zarówno miksowanie SSRI z tramadolem jak i branie opioidów
Formuła powtarzana tu do znudzenia. Sam jej nie przestrzegałem napierdalajac paroksetyne do amfy ale tam zachodziła synergia( znacznie słabsze zejscia) choć jak wiadomo nic w ten sposób nie liczyłem. Z tramadolem brać ssri/ snri to proszenie się o hospitalizację. Obniżony próg drgawkowy ( tu akurat ryzykowałem miksując z amfa) i inhibicja wychwytu zwrotnego serotoniny. To jak dolewać wody do kwasu.
Sulpiryd 100mg/dzien
Łykałem w kroplach po 800-1200 mg i faza zawsze była fajna, niczym się nie różniły od siebie w przypadku dni w które nie brałem leków
Teraz lecze się SSRI fluoksetyną 10mg. Czy na kaca mogę wziąć 1 tabletke tramadolu te 37.5mg. tramadolu nie można łączyć absolutnie z SSRI. Jak to wygląda przy małych dawkach. Czy realne jest jakieś zagrozenie?
Przechodząc do sedna, dwa dni od załadowania cały czas wymioty i zlewne poty. Nie mogłam wychodzić z łóżka. Czy to mógł być zespół serotoninowy ? Czy po prostu gorzej przechodzi się tramalowy kac będąc na SSRI ?
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/6/684579aa-f97a-4eb0-bdae-a466b1f1bb75/IMG_7281.jpeg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250625%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250625T234602Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=ebe66d119a2f8da4a2372913a13f86d2e9f05e87ec05f340b3414ce2199ea525)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/wkbezdech.png)
Medyczna marihuana kontra bezdech senny
Według danych opublikowanych przez badaczy z Minnesota Office of Cannabis Management, 40 proc. pacjentów z obturacyjnym bezdechem sennym (OSA) uczestniczących w stanowym programie medycznej marihuany doświadczyło znaczącej i trwałej poprawy jakości snu po rozpoczęciu terapii konopiami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/euda_2025.png)
EUDA 2025: Depenalizacja marihuany jako rekomendacja dla krajów UE
Analiza raportu „European Drug Report 2025 – Cannabis”.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mozgnastolatka.png)
THC i rozwój mózgu nastolatków – co pokazują najnowsze badania?
Używanie marihuany może prowadzić do ścieńczenia kory mózgowej u nastolatków – wynika z najnowszego badania prowadzonego przez Gracielę Piñeyro i Tomáša Pausa, naukowców z CHU Sainte-Justine oraz profesorów Wydziału Medycznego Uniwersytetu w Montrealu. Współpraca dwóch laboratoriów badawczych, korzystających z uzupełniających się podejść, wykazała, że THC – czyli tetrahydrokannabinol, substancja aktywna w konopiach – powoduje kurczenie się arborescencji dendrytycznej, czyli „sieci anten” neuronów, które odgrywają kluczową rolę w komunikacji między nimi. Skutkuje to zanikiem (atrofią) pewnych obszarów kory mózgowej – co jest szczególnie niepokojące w wieku, w którym mózg się rozwija.