Fuzja - D5
po 4/5 dniach po zaszczepieniu ciastka ryżowego (330ml słoik) zrobiły mi sie małe plamy (białe) ogólnie to dałem mało zarodnika bo miałem tylko 10ml a zaszczepiłem tym 12 słoików i nw czy to mi się skolonizuje :(
22 kwietnia 2021Satlen21 pisze: a co powiesz na cało dobowe naswietlanie i nawiew 15 min na godzine plus wentylacja taka sama ?
Fuzja - D5
23 kwietnia 2021Satlen21 pisze: po 4/5 dniach po zaszczepieniu ciastka ryżowego (330ml słoik) zrobiły mi sie małe plamy (białe) ogólnie to dałem mało zarodnika bo miałem tylko 10ml a zaszczepiłem tym 12 słoików i nw czy to mi się skolonizuje :(
23 kwietnia 2021Satlen21 pisze: po 4/5 dniach po zaszczepieniu ciastka ryżowego (330ml słoik) zrobiły mi sie małe plamy (białe) ogólnie to dałem mało zarodnika bo miałem tylko 10ml a zaszczepiłem tym 12 słoików i nw czy to mi się skolonizuje :(
Fuzja - D5
Czy odcisk grzybka mogę wrzucić do miodu bezposrednio czy musze rozrabiac je w wodze ze strzykawką ?
Stay tuned.
Jest jeszcze mała, ale cieszę się że wszystko zrobiłem dobrze. Zdjęć niestety nie mam, ale jak będzie więcej widocznej grzybni, to wrzucę
24 kwietnia 2021Satlen21 pisze: Czy zamiast perlitu mogę zalac wodą wermikulit i namim poukładac ciastka ryzowe zeby dawały mi wilgotnosć 70-90% ?
Czasem widuję w tych doniczkach na gruncie biały nalot i zastanawiam się, czy to inny grzyb a może pleśń (?)
A co Ty na to, aby to zrobić nie tu, a w osobnym, specjalnie do tego celu stworzonym wątku? Wszystko w tym jednym wątku, który byłby moderowany przed zamknięciem. Moderowany po to, aby w nim nie było żadnych wpisów prócz Twoich, aby było przejrzyście. Taki wątek byłby złotem
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
KAS: 88 kapsułek z kokainą w żołądku + 1 w saszetce
Funkcjonariusze z Pomorskiego Urzędu Celno-skarbowego w Gdyni (PUCS) wykryli przemyt znacznej ilości kokainy na terenie Portu Lotniczego Gdańsk-Rębiechowo. Do rutynowej kontroli został skierowany podróżny, który przyleciał z Londynu.
Koniec ery alkomatów. W polskich firmach zaczyna się era narkotestów
Kilkanaście lat temu problem używek w miejscu pracy kojarzył się niemal wyłącznie z alkoholem. Kontrola trzeźwości, alkomaty, procedury odsuwania pracownika od obowiązków – to wszystko zamieniło się w standard w wielu branżach. Dziś jednak punkt ciężkości wyraźnie się przesunął. Coraz częściej mówi się nie o alkoholu, lecz o narkotykach i innych substancjach psychoaktywnych. Wydaje się, że ta zmiana nie jest przypadkowa, ale wpisuje się w szerszy trend społeczny, szczególnie widoczny w młodszym pokoleniu.
Trump podpisuje nakaz przyspieszenia badań nad lekami psychodelicznymi
Trump podpisał w sobotę rozporządzenie wykonawcze mające na celu złagodzenie ograniczeń badawczych dotyczących leków psychodelicznych, takich jak psylocybina i LSD, dążąc do przyspieszenia badań nad ich potencjałem w leczeniu chorób psychicznych.
