01 kwietnia 2021ema112 pisze:co to znaczy czemu tu jestem? xD to nie jest watek tylko dla ludzi ktorzy sa uzaleznieni od zolpi. nikt ci nie udzieli odpowiedzi innej niz "moze sie uzaleznisz a moze nie" bo to kwestia indywidualna, moge mowic tylko za siebie.01 kwietnia 2021Ptaszyna pisze: Dzięki za odpowiedź, ale w takim razie jeśli mogę zapytać to po co tu jesteś? Tzn w temacie o tej substancji?
Wy mi to wkładacie w usta. Ja pytam czy istnieją osoby, które znacie, które stosowaly to z rozsądkiem, czy każdy się wjebał.
Ja tak zrobiłem - świadomie wziąłem zolpi po alkoholu, i wtedy właśnie puściły hamulce, poszły kolejne tabletki (i to jest najbardziej zdradliwe, bo przestajesz kontrolować ile tego bierzesz).
Jak od czasu do czasu weźmiesz to zgodnie z zaleceniami przed snem, i w ogóle Cię nie ciągnie żeby poznać działania narkotyczne tego specyfiku to masz największe prawdopodobieństwo, że pozostaniesz przy użyciu"leczniczym".
01 kwietnia 2021ema112 pisze: @Ptaszyna no to mowie przeciez ze JA stosowalam i sie nie wjebalam, uslyszales co chciales chyba??istnieja ludzie ktorzy sie nie uzaleznia psychicznie nawet od helupy mimo czestego stosowania, ale to nie znaczy ze nie jest w uzalezniajaca. wiec odpowiedz brzmi: istnieja.
I dlatego zawsze będziemy ekonomicznie i politycznie dymani przez inne kraje, bo zawsze jeden Polak zamiast zjednoczyć się z drugim to szuka dziury w całym.
Wracając do zolpi. Wyraziłem wątpliwość co do Ciebie, bo jesteś młodą dziewczyną, więc nie wiem czy można powiedzieć że się nie wjepałaś. Mój kumpel kiedyś brał coś okazyjnie i z kontrolą, wychodziło mu to, potem zostawił to na długie lata i po wielu latach wrócił do tego i tym razem było inaczej, bo się wjepał.
Ja się Strasznie przejmuję opinią innych ludzi, bo zawsze byłem niezłomny i w nic się nie wjebałem, więc wszystkich frustrowała moja silna wola i każde moje potknięcie i utrata silnej woli to będzie kontener satysfakcji dla ludzi, którzy tylko czekają aż się wjebie i będę na dnie. Jestem na górze nad wszystkimi dookoła, na wysokiej pozycji i wierz mi, że wszyscy czekają tylko, żeby taka osoba spadła na dół. Ludzie czekają na odsłonięcie jakiegoś mojego słabego punktu. Jak się wjebie to mnie zjedzą.
Tylko, że ja sam już nie wiem, czy życie polega na tym, żeby mieć wszystko pod kontrolą? Nie chcę nikogo ściągać tu na złą drogę, ale jak się nie wjepiesz i nie będziesz mieć przerąbane z narkotykami to będziesz mieć przerąbane w końcu tak czy siak z innego powodu, bo takie jest życie. Coś spadnie na Ciebie.
Ja mam przerąbane już tak długo i wycierpiałem tyle, że według mnie mam dług karmiczny spłacony na następne 100 wcieleń i należy mi się w tym życiu już tylko haj do końca moich dni. Wyczerpał się limit. Ja jestem niewierzący od lat, a ostatnio to już się zastanawiam, czy nie iść do egzorcysty, czy ktoś mnie nie przeklął, bo aż tyle nieszczęść pod rząd przez rok to łamie wszystkie prawa statystyki.
https://www.youtube.com/watch?v=gdITV26Y57E&t=18s
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/mjpregnancy.jpg)
Marihuana negatywnie wpływa na płodność kobiet? Nowe badania kanadyjskich naukowców
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/otwarcie-punktow-sprzedazy-marihuany-1038x1038.png)
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/berlincannaparade.jpg)
Niemcy. Rośnie konsumpcja marihuany wśród dorosłych
Konsumpcja marihuany w Niemczech wśród młodych dorosłych znacznie wzrosła, za to nastolatkowie rzadziej po nią sięgają.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/diler-rzeszow.jpg)
Rzeszów: policjant zawiódł zaufanie dilera, który proponował mu zioło i zwyczajnie go aresztował
Strzyżowski funkcjonariusz w czasie wolnym od służby ujął 18-letniego dilera, który zaoferował mu marihuanę w zamian za sprawdzenie, czy w pobliżu nie ma policji. Do zdarzenia w Rzeszowie, gdzie policjant przebywał wraz ze swoim krewnym.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/alko24h.jpg)
Nocna prohibicja godzi w wolność? „Nic tak nie zabiera jak alkohol i narkotyki”
Przeciwnicy nocnej prohibicji argumentują, że tego typu zakazy godzą w wolność człowieka. - Nic tak nie zabiera wolności jak alkohol i narkotyki - zauważyła w rozmowie z PAP psychoterapeutka uzależnień Anna Biskot.