Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
28 lutego 2021Blu pisze: Już jesteś po najgorszym. Samo uczucie zimna u mnie utrzymywało się jakieś 7-10 dni. Pomagały na to gorące kąpiele i picie dużej ilości ciepłych płynów (zupa, herbata, kakao).
28 lutego 2021Blu pisze: Już jesteś po najgorszym. Samo uczucie zimna u mnie utrzymywało się jakieś 7-10 dni. Pomagały na to gorące kąpiele i picie dużej ilości ciepłych płynów (zupa, herbata, kakao).
28 lutego 20213ldritch pisze: @xantiago a jak się miewa ta laska, której chciałeś zrobić na złość wpierdalając się w kodeinę :D
Co do skrętu jestem na 8 dniu jest o 20% lepiej ale nadal w pizdu zimno tyle, ze powoli ustaje biegunka i zaczynam więcej jedzenia zaoszczędzac bo nie zwracam w postaci biegunki, będę tu zdawał relacje na bieżąco, może kogoś ciekawić na moim przykładzie ile i jakie objawy po jak długim ciągu występowały się chociaż ktoś pocieszy.
EDIT: jednak sraka nadal jest właśnie sprawdziłem
Piszesz że sraka i zimno, a mnie interesuje jak sypiasz, ile godzin na dobę udaje Ci się przespać. Pytam gdyż ja na głowach ze spaniem to miałem straszny problem, jak spałem 3-4 godziny to był sukces.
Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
07 kwietnia 2009jacok pisze: Mam pytanie zupełnie teoretyczne - jak często gęsto trzeba grzać, żeby dorobić się skręta? Czy nie napierdalanie w ciągach będzie gwarancją sukcesu?
Czy jest niebezpieczeństwo, że nawet jak się grzeje tylko w weekendy (chodzi mi o częstotliwość), to po pewnym czasie obudzę się rano w poniedziałek na skręcie? Albo w systemie 2 dni h, 4 dni przerwy? 3 na 4? 3 na 3? ...
Krótko mówiąc - na jak wiele sobie można pozwolić, aby to wciąż była zabawa, a nie kwestia "przetrwania"? (uzależnienie psychiczne pomijajmy)
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
NIK odpowiada na wniosek Wolnych Konopi. „Przyjęto do wiadomości”, ale my nie odpuszczamy
Najwyższa Izba Kontroli odpowiedziała. I choć pismo jest obszerne, to w kluczowej dla nas [ Wolnych Konopi] kwestii … milczy. Otrzymaliśmy oficjalne stanowisko Izby w sprawie naszego wniosku o przeprowadzenie kontroli dotyczącej kosztów i efektywności obecnego modelu ścigania za posiadanie marihuany.
Holenderski eksperyment z regulowaną uprawą marihuany okazał się sukcesem
Minął dokładnie rok, odkąd holenderskie coffeeshopy w wybranych gminach zaczęły sprzedawać wyłącznie legalnie uprawianą marihuanę. Eksperyment, który miał uderzyć w czarny rynek, przynosi pierwsze wymierne efekty. Choć nie obyło się bez kar finansowych, ogólny bilans jest zaskakująco pozytywny.
Mama dilera przyszła na policję z marihuaną
Policjanci z Krakowa zatrzymali 16-latka, u którego znaleziono ponad 50 gramów marihuany. Chłopak przyznał się także do jej sprzedaży.
