Więcej informacji: Morfina w Narkopedii [H]yperreala,Heroina w Narkopedii [H]yperreala
28 lutego 2021Blu pisze: Już jesteś po najgorszym. Samo uczucie zimna u mnie utrzymywało się jakieś 7-10 dni. Pomagały na to gorące kąpiele i picie dużej ilości ciepłych płynów (zupa, herbata, kakao).
28 lutego 2021Blu pisze: Już jesteś po najgorszym. Samo uczucie zimna u mnie utrzymywało się jakieś 7-10 dni. Pomagały na to gorące kąpiele i picie dużej ilości ciepłych płynów (zupa, herbata, kakao).
28 lutego 20213ldritch pisze: @xantiago a jak się miewa ta laska, której chciałeś zrobić na złość wpierdalając się w kodeinę :D
Co do skrętu jestem na 8 dniu jest o 20% lepiej ale nadal w pizdu zimno tyle, ze powoli ustaje biegunka i zaczynam więcej jedzenia zaoszczędzac bo nie zwracam w postaci biegunki, będę tu zdawał relacje na bieżąco, może kogoś ciekawić na moim przykładzie ile i jakie objawy po jak długim ciągu występowały się chociaż ktoś pocieszy.
EDIT: jednak sraka nadal jest właśnie sprawdziłem
Piszesz że sraka i zimno, a mnie interesuje jak sypiasz, ile godzin na dobę udaje Ci się przespać. Pytam gdyż ja na głowach ze spaniem to miałem straszny problem, jak spałem 3-4 godziny to był sukces.
Nie cytujemy postów znajdujących się bezpośrednio nad naszym postem. - {owerfull}
07 kwietnia 2009jacok pisze: Mam pytanie zupełnie teoretyczne - jak często gęsto trzeba grzać, żeby dorobić się skręta? Czy nie napierdalanie w ciągach będzie gwarancją sukcesu?
Czy jest niebezpieczeństwo, że nawet jak się grzeje tylko w weekendy (chodzi mi o częstotliwość), to po pewnym czasie obudzę się rano w poniedziałek na skręcie? Albo w systemie 2 dni h, 4 dni przerwy? 3 na 4? 3 na 3? ...
Krótko mówiąc - na jak wiele sobie można pozwolić, aby to wciąż była zabawa, a nie kwestia "przetrwania"? (uzależnienie psychiczne pomijajmy)
Psychoaktywny kameleon. Dlaczego marihuana to nie psychodelik?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Ministerstwo Rolnictwa alarmuje. Chodzi o nową akcyzę na alkohol
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wystąpiło do Ministerstwa Finansów o wycofanie planowanej podwyżki podatku akcyzowego na alkohol.
Nastolatki używające marihuany mają podwojone ryzyko poważnych zaburzeń psychicznych
Nastolatki używające marihuany mogą mieć w przyszłości aż dwukrotnie wyższe ryzyko rozwoju zaburzeń psychotycznych i choroby afektywnej dwubiegunowej - wynika z dużego badania opublikowanego w „JAMA Health Forum”.
Medyczna marihuana a autyzm — 18 miesięcy obserwacji 130 pacjentów
Brytyjscy badacze prześledzili losy 130 dorosłych osób w spektrum autyzmu leczonych produktami z konopi przez półtora roku. To najdłuższa obserwacja tego typu na świecie. Poprawa w zakresie lęku, snu i jakości życia była wyraźna po miesiącu — i systematycznie topniała przez kolejne siedemnaście. W tym samym czasie mediana dawki THC wzrosła z 20 do 192 mg dziennie.
