Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści
Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 3 z 3
  • 50 / / 0
Nieprzeczytany post autor: tomekm »
większość tu opisuje łączenie dexa z kodą z jej przewagą. A jakby sie prezentował 450mg dexa + 150mg kody? akurat takie dawki mam w zasobie ;p głównie chodzi mi o psychodeliczne działanie dexa niż kody.

jakoś nikt nie pisze;P no nic. Zarzucam 450mg dexa, a po godzinie jak wejdzie już to kode. Zobaczymy co z tego bedzie ;-)
Ostatnio zmieniony 26 października 2007 przez tomekm, łącznie zmieniany 1 raz.
http://neurogroove.info/blog/561
  • 533 / 13 / 0
Nieprzeczytany post autor: ArkejD »
i jak ten miks ? bo jutro mam zamiar zrobić identyczny
  • 261 / 16 / 0
Nieprzeczytany post autor: muertogatito »
Uważam, ze to bez sensu. Przynajmniej w moim wypadku robiłam takiego mixa, żeby wzmocnić i wydłużyc dzialanie kody, co robil dex dzięki dzialaniu hamującemu na OUN. Nie wiem co miałoby na celu wrzucenie małej ilości kody do normy dxm.
810 stawek dziennych za to!
  • 111 / 7 / 0
Dzisiaj polecialo 2mg klona, 1000 tramadolu (wystarczylo chwilę w ciagach walic mst i juz >l000 to minimum) ipojdzie kilka tabletek DXM i syropy thiocodin 450mg 3339 to dam znać jak nikt zaznaczam że 1000 mg Tramalu to dla mnie mało 3339 to pomyłka
  • 5 / 1 / 0
co wy myślicie o miksie
300mg DXM, 450mg kody, 1mg klona, baka i 2piwa?
  • 974 / 81 / 0
Jestem na tak, aczkolwiek użyłbym mniej DXM, ale jeśli Tobie taka dawka pasuje, to najważniejsze. Kolejność ok. Nie gustuję w benzo, nie wiem dlatego, w którym momencie to się dodaje. Odnoszę wrażenie, że przed K lub symultanicznie.
  • 107 / 15 / 2
Aktualnie jestem na dawce 240mg kody, a parę godzin wcześniej wzięłam 1 tabs kaszlaka. A jeszcze wcześniej wpadło mi 0,25mg alpry. Dodam jeszcze, że na codzień biore 50mg sertraliny. Jest dość ciekawie.
Jestem już 5 dzień bez walenia opio po ostatnim, ponad półrocznym ciągu (na zmianę Kratom, oxy i koda). We wtorek w tym tygodniu wypiłam 1 syrop thio ale moim zdaniem to się nie liczy bo był efekt taki jakbym wypiła relaksującą kawę.
No co więcej powiedzieć, 15mg kaszlaka zrobiło robotę. Serotonina jest, przełomu srakowego nie ma żadnego (nigdy zresztą nie było więc wiem co robię).
Mój mózg ma aktualnie takie: co jest babo??? xD
Ale alpra też bardzo pomaga przy takim miksie.
Nie wiem co jeszcze więcej mogę napisać, pizda w chuj jest pozdrawiam
Wyślij mi PMkę, a wyjawię Ci, kogo najlepiej unikać : )
ODPOWIEDZ
Posty: 27 • Strona 3 z 3
Newsy
[img]
Zagadka stabilności piwnej piany rozwiązana. To postęp w wielu dziedzinach nauki

Piękna stabilna piana to jeden z elementów piwa, którego poszukują miłośnicy tego napoju. Niestety, często spotyka ich zawód. Tworząca się podczas nalewania pianka błyskawicznie znika, zanim zdążymy wziąć pierwszy łyk. Są jednak rodzaje piwa, szczególnie piwa belgijskie, na których pianka jest wyjątkowo stabilna. Naukowcy z Politechniki Federalnej w Zurychu, pracujący pod kierunkiem profesora Jana Vermanta, odkryli właśnie sekret długotrwałego utrzymywania się piany na piwie. Poznanie tej tajemnicy zajęło 7 długich lat badań.

[img]
Rozpędza się nowa epidemia. Gwałtownie rośnie liczba zatruć

W 2024 r. liczba zatruć dopalaczami wzrosła aż o 40 proc. w porównaniu z rokiem 2023 – alarmuje GIS. Po niebezpieczne substancje coraz częściej sięgają także dzieci.

[img]
65% Amerykanów popiera legalizację marihuany na poziomie federalnym

Analiza sondażu Emerson College Polling (sierpień 2025).