Tak, to przez ketony. Miałem ziomeczków co miesiąc po srogim ciągu na bk ledwo czuli 200mg MDMA.
W weeknd byłam w Holandii na 3 dniowym festiwalu ze znajomymi których dopiero w sumie poznałam. Całe życie byłam totalnym przeciwnikiem wszystkiego poza alkoholem aż tu nagle nadszedł ten dzień No i spróbowałam MDMA. Dość dużo piłam w 1 dzień i wieczorem kolega dał mi napić się wody w której było MDMA z tego co mówił bardzo mało ale dokładnie nie wiem a nawet nie wiem co oznacza mało a tym wypadku, ale po kilku łukach i jakimś
Czasie poczułam się „dziwnie” i zaczęłam wymiotować i gdy wróciłam było „ok” ale nie czułam żadnej euforii ani szczęścia, jedyne co to miałam duzo energii i miałam ochotę tańczyć. Na 2 dzień stwierdziłam ze chce spróbować bardziej świadomie i wzięłam 1/4 tabletki Donald trump No i piłam alko cały dzień jednak nie byłam pijana. Dodam ze na trzeźwo boje się nawet zapalić zioła przez utratę kontrolii dlatego tez zawsze byłam pewna ze nigdy nie spróbuje nic więcej. Zanim wzięłam moja ćwiartkę bardzo długo panikowałam aż w końcu Stwierdziłam ze co ma być to będzie poza tym 90% ludzi wokół mnie było pod wpływem wiec trochę wyluzowalam bo skoro oni żyje to chyba nic się nie stanie
No i pytanie moje czy była to za mała
Dawka żeby cokolwiek poczuć? ( tabletka Donald trump kolo 250mg) Czy nerwica fobia maja na to wpływ? CZy może jednak dwa dni pod rząd to za dużo?
Chciałabym spróbować jeszcze raz ale z odpowiednia dawka i nastawieniem psychicznym.
Biorę od 2 tygodni antydepresanty Brintelix 10 mg I Lamilept 25 mg wczoraj wziąłem tabletę extazy i nic nawet pragnienia nie miałem, kilka dni wcześniej paliłem zioło i też nic. Czy to normalne na tych lekach.
Chcesz wspomóc narkopedię swoją wiedzą? Pisz na — martwamysz/at/tuta.io
Dołącz do Hajpowego Mastodona - kliknij„link na końcu”i dołącz do naszej społeczności! — https://hyperreal.cyou
Pacjenci szukają ulgi w bólu. Jak zmienia się podejście do medycznej marihuany w Polsce
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
Podlaskie: Lekarz z zarzutami w śledztwie dotyczącym przestępstw narkotykowych
Zarzuty związane z wystawianiem recept na leki psychotropowe postawiła Prokuratura Rejonowa w Hajnówce (Podlaskie) 30-letniemu lekarzowi zatrzymanemu w Białymstoku. To część większego śledztwa dotyczącego przestępstw narkotykowych, w tym działalności internetowego sklepu oferującego narkotyki.
Młodzi dorośli piją więcej alkoholu, gdy łączą go z marihuaną
Nowe badania wskazują, że wśród młodych osób dorosłych sięgających zarówno po alkohol, jak i marihuanę, dni, w których używają obu substancji, wiążą się z wypiciem większej ilości drinków. To właśnie ta zwiększona ilość alkoholu jest kluczowym mechanizmem prowadzącym do bardziej negatywnych konsekwencji.
Fernando i Horacio gotowali "metę", teraz grozi im 20 lat więzienia
Poszukujący pracy obywatele Meksyku trafili, przez Hiszpanię, do gminy Osielsko. Tak brzmiały tłumaczenia zatrzymanych. Teraz w sądzie rozpocznie się proces dwóch obcokrajowców i Marcina P., właściciela posesji, na której działała fabryka metamfetaminy.
