06 sierpnia 2020UJebany pisze: Dawka terapeutyczna to 0,25 mg - 0,5 mg
05 sierpnia 2020JezusWKominiarze pisze: Wrzuciłem na pierwszy raz 0.5mg po długiej przerwie od benzo, minęło jakieś 30minut i widzę jedynie lekko popraeiony humor nic więcej :/ szkoda, liczyłem na coś więcej
25 sierpnia 2014Melancthe pisze: Ja pierdole, jaka bieda umysłowa.
Niech zgadnę: mieszkasz z rodzicami/rodzicem, nie zarabiasz, studia Ci nie poszły, zainteresowania liczne acz powierzchowne.
20 sierpnia 2020syluro pisze: naprawde to taki szatan? Jak zamówie 250mg i będe sie pilnował to nie dostane jakiegoś skreta z padaką? Mam wybór clon w prochu albo flualpra w prochu. Tylko nie wiem czy flu sie rozpusci w alko i zrobie z tego roztwór.,
Co do rozpuszczalności to rozpuści się doskonale.
Na szczęście mam dostęp do aptecznych więc w rc benzo się już nie bawię,gdybym miał to robić to celowałbym w etizolam bo to chyba jedyna sensowna opcja na ten moment.
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
Badanie: Brak dowodów na resztkowe efekty marihuany w prowadzeniu pojazdów
Od 2019 roku trwa złota era medycyny psychodelicznej
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
Larwy ostryg bardziej "zestresowane". Wszystko przez narkotyki
Pod wpływem pochodzących ze ścieków narkotyków larwy ostryg poruszają się powoli i są zestresowane — wskazują najnowsze badania naukowe, na które powołuje się Polska Agencja Prasowa.
Alkohol daleko od kasy i z brzydką etykietą
Minister Katarzyna Kęcka o walce z piciem w "Miodowej 15".
Chcieli ukryć tony narkotyków w bananach
Peruwiańska policja antynarkotykowa skonfiskowała 3,4 ton kokainy, która miała zostać umieszczona w ładunku bananów przeznaczonych na eksport do Belgii – poinformowały w sobotę czasu lokalnego władze.
