Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
14 lipca 2020mrfuter pisze: @michass90 Może być wina dawki, niektórzy mają naturalnie, że wpierdolić muszą wiecej. Możliwe, ze mają jakieś hormony czy inne małe dziwne chuje które faktycznie tak jak mówiłeś rozkładają za szybko MDMA, żeby się wchłoneło. Nigdy nikt tego nie zbadał, jak do tej pory. Cierpliwości niedługo może się dowiemy. Wszystko skazywało przed pandemią, że MDMA będzie legalne w jakiejś części usa.
Wiem śledzę ten temat o MDMA w usa , szkoda ze nasz kraj nie jest tak " rozwojowy " i otwarty na takie sposoby leczenia .. ale fakt to może być coś z metabolizmem itp i jak hormony sa rozjechane ..tylko pytanie co wtedy zrobić by to naprawić i by emka działała tak jak powinna po zażyciu jej p.o ... oto jest pytanie ? Wypowie się ktoś?
14 lipca 2020michass90 pisze:14 lipca 2020mrfuter pisze: @michass90 Może być wina dawki, niektórzy mają naturalnie, że wpierdolić muszą wiecej. Możliwe, ze mają jakieś hormony czy inne małe dziwne chuje które faktycznie tak jak mówiłeś rozkładają za szybko MDMA, żeby się wchłoneło. Nigdy nikt tego nie zbadał, jak do tej pory. Cierpliwości niedługo może się dowiemy. Wszystko skazywało przed pandemią, że MDMA będzie legalne w jakiejś części usa.
Wiem śledzę ten temat o MDMA w usa , szkoda ze nasz kraj nie jest tak " rozwojowy " i otwarty na takie sposoby leczenia .. ale fakt to może być coś z metabolizmem itp i jak hormony sa rozjechane ..tylko pytanie co wtedy zrobić by to naprawić i by emka działała tak jak powinna po zażyciu jej p.o ... oto jest pytanie ? Wypowie się ktoś?
A muszą na czymś lewym zarabiać, ju es ej handluje bronią i demokracją.
Co do naprawienia, to polecam detox, im dłuższy tym lepszy, no i nie musi być całkowity, od jednej grupy wystarczy. Dziurawiec może pomóc naprawić gospodarkę serotoninową, witaminy, coś na trawienie.
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
14 lipca 2020mrfuter pisze:U nas to kwestia mocnego interesiarstwa w sferze narkotyków, delegalizacje wszystkie były robione pod klasyczne narkotyki, żeby dopy całkowicie rynku nie przejeły, ostatni delegal był nieudany kompletnie mimo, że pod tym względem dobrze przemyślany. Zakazał wszystkiego nie tworząc prawa analogowego którego zabrania konstytucja. Jednak mija rok, a stare dopalacze zwane dzisiaj NSP mają się dobrze, dlatego zaczął sie trigger - przejmowanie kurierski przesyłek, trzepanie poczty, skoordynowane działania na forach itd. itp. Pamiętajmy, że my mamy własną oryginalną mafie, a nie tak jak całej prawie całej europie grupy przestępcze złożone z obco krajowców - włochów, turków czy wietnamców. W.brytania, Włochy, Polska i Rosja jedynie nie dały sobie wjechać. Rzad dba o swoich.14 lipca 2020michass90 pisze:14 lipca 2020mrfuter pisze: @michass90 Może być wina dawki, niektórzy mają naturalnie, że wpierdolić muszą wiecej. Możliwe, ze mają jakieś hormony czy inne małe dziwne chuje które faktycznie tak jak mówiłeś rozkładają za szybko MDMA, żeby się wchłoneło. Nigdy nikt tego nie zbadał, jak do tej pory. Cierpliwości niedługo może się dowiemy. Wszystko skazywało przed pandemią, że MDMA będzie legalne w jakiejś części usa.
Wiem śledzę ten temat o MDMA w usa , szkoda ze nasz kraj nie jest tak " rozwojowy " i otwarty na takie sposoby leczenia .. ale fakt to może być coś z metabolizmem itp i jak hormony sa rozjechane ..tylko pytanie co wtedy zrobić by to naprawić i by emka działała tak jak powinna po zażyciu jej p.o ... oto jest pytanie ? Wypowie się ktoś?
A muszą na czymś lewym zarabiać, ju es ej handluje bronią i demokracją.
Co do naprawienia, to polecam detox, im dłuższy tym lepszy, no i nie musi być całkowity, od jednej grupy wystarczy. Dziurawiec może pomóc naprawić gospodarkę serotoninową, witaminy, coś na trawienie.
Nie offtopuj! Na trawienie herbatki, jogurty, przede wszystkim przerwa
To chyba jakiś sebix pod klubem sprzedaje takie wynalazki. Nigdy mi się nie zdarzyło trafić trefnej piguły.
10 sierpnia 2020surveilled pisze: A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
Też Was tak zaczyna ciągnąć do czegoś takiego od tej izolacji?
18 lipca 2020testerpigul84 pisze: Nie ma nic gorszego niż ogarnięcie sobie piguł, chęć spędzenia fajnie wieczoru z drugą połówką a tutaj fake piguły na kofeinie, myślałem że dziś minimum to 200 mg xD a tutaj taki wał, często macie takie sytuacje że ktoś was oszukał na pigułach?
18 lipca 2020mrfuter pisze: @testerpigul84 Nigdy, kiedyś za czasów shopów rc trafiały sie na hexenie czy cmc'kach. Raz wi fi były na bk ebdp, ale doskonale było wiadomo i każdy wiedział, że tam jest srogi dop a nie emka. Ostatnio trafiłem niebieskiego iron mana na 4 cmc, jakoś w kwietniu. Ulica to ruletka.
Fuzja - D5
18 lipca 2020Zielona24 pisze:Ja tylko raz feja trafiłam ale od razu widać było, że wyciskane foremką do plasteliny w garażu. No i miejscowość z której brałam cuksa ma na swoim koncie tak szeroki wachlarz historii związanych z wszelkim ćpaniem i ogólnie "wyjątkowymi" zdarzeniami, że cokolwiek tam bierzesz to pewnie coś się z tego powodu odkurwi xD Idzie tam spotkać takie kurwa twory, które w dodatku wychodzą spod takich kurwa rąk, że powinno to robić za oficjalną atrakcje dla turystów i czasem warto nawet kupić dla samego faktu zobaczenia czegoś takiego. Więc fejk do mnie trafił ze względu na miejsce z którego brałam i można było przewidzieć. Tak to na całkiem fejkowe smakołyki nie trafiłam nigdy, gówno i syf się za to czasem trafiało lub zawód w mocy.18 lipca 2020testerpigul84 pisze: Nie ma nic gorszego niż ogarnięcie sobie piguł, chęć spędzenia fajnie wieczoru z drugą połówką a tutaj fake piguły na kofeinie, myślałem że dziś minimum to 200 mg xD a tutaj taki wał, często macie takie sytuacje że ktoś was oszukał na pigułach?
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996
O polskim systemie leczenia uzależnień opioidowych - z perspektywy pacjenta po dziewięciu ośrodkach.
Druga poprawka i marihuana. Amerykański SN wydał ważny wyrok ws. broni
Sąd Najwyższy USA jednomyślnie orzekł w czwartek, że rząd federalny nie może pozbawiać prawa do posiadania broni osób okazjonalnie używających marihuany, uznając, że ściganie karne na tej podstawie narusza drugą poprawkę do konstytucji gwarantującej to prawo.
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Największa taka operacja w historii Chile. Przejęto 100 ton narkotyków
Władze Chile poinformowały w poniedziałek o przejęciu rekordowej ilości ponad 100 ton narkotyków, głównie kokainy i ketaminy. Ukryte były w transportach drewna, które miały popłynąć między innymi do USA i Europy - przekazały miejscowe media.
