Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 2923 • Strona 274 z 293
  • 608 / 59 / 0
@michass90 Może być wina dawki, niektórzy mają naturalnie, że wpierdolić muszą wiecej. Możliwe, ze mają jakieś hormony czy inne małe dziwne chuje które faktycznie tak jak mówiłeś rozkładają za szybko MDMA, żeby się wchłoneło. Nigdy nikt tego nie zbadał, jak do tej pory. Cierpliwości niedługo może się dowiemy. Wszystko skazywało przed pandemią, że MDMA będzie legalne w jakiejś części usa.
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
  • 2814 / 367 / 0
14 lipca 2020mrfuter pisze:
@michass90 Może być wina dawki, niektórzy mają naturalnie, że wpierdolić muszą wiecej. Możliwe, ze mają jakieś hormony czy inne małe dziwne chuje które faktycznie tak jak mówiłeś rozkładają za szybko MDMA, żeby się wchłoneło. Nigdy nikt tego nie zbadał, jak do tej pory. Cierpliwości niedługo może się dowiemy. Wszystko skazywało przed pandemią, że MDMA będzie legalne w jakiejś części usa.

Wiem śledzę ten temat o MDMA w usa , szkoda ze nasz kraj nie jest tak " rozwojowy " i otwarty na takie sposoby leczenia .. ale fakt to może być coś z metabolizmem itp i jak hormony sa rozjechane ..tylko pytanie co wtedy zrobić by to naprawić i by emka działała tak jak powinna po zażyciu jej p.o ... oto jest pytanie ? Wypowie się ktoś?
  • 608 / 59 / 0
14 lipca 2020michass90 pisze:
14 lipca 2020mrfuter pisze:
@michass90 Może być wina dawki, niektórzy mają naturalnie, że wpierdolić muszą wiecej. Możliwe, ze mają jakieś hormony czy inne małe dziwne chuje które faktycznie tak jak mówiłeś rozkładają za szybko MDMA, żeby się wchłoneło. Nigdy nikt tego nie zbadał, jak do tej pory. Cierpliwości niedługo może się dowiemy. Wszystko skazywało przed pandemią, że MDMA będzie legalne w jakiejś części usa.

Wiem śledzę ten temat o MDMA w usa , szkoda ze nasz kraj nie jest tak " rozwojowy " i otwarty na takie sposoby leczenia .. ale fakt to może być coś z metabolizmem itp i jak hormony sa rozjechane ..tylko pytanie co wtedy zrobić by to naprawić i by emka działała tak jak powinna po zażyciu jej p.o ... oto jest pytanie ? Wypowie się ktoś?
U nas to kwestia mocnego interesiarstwa w sferze narkotyków, delegalizacje wszystkie były robione pod klasyczne narkotyki, żeby dopy całkowicie rynku nie przejeły, ostatni delegal był nieudany kompletnie mimo, że pod tym względem dobrze przemyślany. Zakazał wszystkiego nie tworząc prawa analogowego którego zabrania konstytucja. Jednak mija rok, a stare dopalacze zwane dzisiaj NSP mają się dobrze, dlatego zaczął sie trigger - przejmowanie kurierski przesyłek, trzepanie poczty, skoordynowane działania na forach itd. itp. Pamiętajmy, że my mamy własną oryginalną mafie, a nie tak jak całej prawie całej europie grupy przestępcze złożone z obco krajowców - włochów, turków czy wietnamców. W.brytania, Włochy, Polska i Rosja jedynie nie dały sobie wjechać. Rzad dba o swoich.
A muszą na czymś lewym zarabiać, ju es ej handluje bronią i demokracją.

Co do naprawienia, to polecam detox, im dłuższy tym lepszy, no i nie musi być całkowity, od jednej grupy wystarczy. Dziurawiec może pomóc naprawić gospodarkę serotoninową, witaminy, coś na trawienie.
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
  • 2814 / 367 / 0
14 lipca 2020mrfuter pisze:
14 lipca 2020michass90 pisze:
14 lipca 2020mrfuter pisze:
@michass90 Może być wina dawki, niektórzy mają naturalnie, że wpierdolić muszą wiecej. Możliwe, ze mają jakieś hormony czy inne małe dziwne chuje które faktycznie tak jak mówiłeś rozkładają za szybko MDMA, żeby się wchłoneło. Nigdy nikt tego nie zbadał, jak do tej pory. Cierpliwości niedługo może się dowiemy. Wszystko skazywało przed pandemią, że MDMA będzie legalne w jakiejś części usa.

Wiem śledzę ten temat o MDMA w usa , szkoda ze nasz kraj nie jest tak " rozwojowy " i otwarty na takie sposoby leczenia .. ale fakt to może być coś z metabolizmem itp i jak hormony sa rozjechane ..tylko pytanie co wtedy zrobić by to naprawić i by emka działała tak jak powinna po zażyciu jej p.o ... oto jest pytanie ? Wypowie się ktoś?
U nas to kwestia mocnego interesiarstwa w sferze narkotyków, delegalizacje wszystkie były robione pod klasyczne narkotyki, żeby dopy całkowicie rynku nie przejeły, ostatni delegal był nieudany kompletnie mimo, że pod tym względem dobrze przemyślany. Zakazał wszystkiego nie tworząc prawa analogowego którego zabrania konstytucja. Jednak mija rok, a stare dopalacze zwane dzisiaj NSP mają się dobrze, dlatego zaczął sie trigger - przejmowanie kurierski przesyłek, trzepanie poczty, skoordynowane działania na forach itd. itp. Pamiętajmy, że my mamy własną oryginalną mafie, a nie tak jak całej prawie całej europie grupy przestępcze złożone z obco krajowców - włochów, turków czy wietnamców. W.brytania, Włochy, Polska i Rosja jedynie nie dały sobie wjechać. Rzad dba o swoich.
A muszą na czymś lewym zarabiać, ju es ej handluje bronią i demokracją.

Co do naprawienia, to polecam detox, im dłuższy tym lepszy, no i nie musi być całkowity, od jednej grupy wystarczy. Dziurawiec może pomóc naprawić gospodarkę serotoninową, witaminy, coś na trawienie.
Dziurawiec i jakie witaminy a na trawienie co dokładnie..?
Nie offtopuj! Na trawienie herbatki, jogurty, przede wszystkim przerwa
  • 7 / / 0
Nie ma nic gorszego niż ogarnięcie sobie piguł, chęć spędzenia fajnie wieczoru z drugą połówką a tutaj fake piguły na kofeinie, myślałem że dziś minimum to 200 mg xD a tutaj taki wał, często macie takie sytuacje że ktoś was oszukał na pigułach?
  • 159 / 35 / 0
^up
To chyba jakiś sebix pod klubem sprzedaje takie wynalazki. Nigdy mi się nie zdarzyło trafić trefnej piguły.
  • 608 / 59 / 0
@testerpigul84 Nigdy, kiedyś za czasów shopów rc trafiały sie na hexenie czy cmc'kach. Raz wi fi były na bk ebdp, ale doskonale było wiadomo i każdy wiedział, że tam jest srogi dop a nie emka. Ostatnio trafiłem niebieskiego iron mana na 4 cmc, jakoś w kwietniu. Ulica to ruletka.
10 sierpnia 2020surveilled pisze:
A mogę Cię prosić, byś już sobie poszedł? Coś pisałeś wcześniej o zakładaniu jakiegoś własnego forum – uważam że to doskonały pomysł.
  • 84 / 4 / 0
Tak se ostatnio wracałam po deszczu nocą z muzyką i naszły mnie slashbacki z ładowania piguł i tuptania po mieście :D Ale teraz mam ostatnie dni przed zamknięciem w klinice a po tym wyjazd do roboty... Wykorzystała bym ten czas na zaliczenie czegoś ciekawgo gdzie mogła bym zaznać trochę swojego dawnego tripowania na molly. Wixa na Wrocku mnie ominęła niestety a chcę zaszaleć na Raveowo. Najlepiej z gównażerią przy Crystal Castles czy innym elektrycznym klasyku młodocianych pigularzy. Dzieje się coś moze w takim stylu gdzie mogła bym wbić? A może ktoś prywatnie ma w planach zorganizować jakis raveik i mógł by mnie pod skrzydła wziąć? Dam każdą cenę za wbicie do paru ścian wypełnionych ludźmi, muzą, lampkami i tym co tygryski lubią najbardziej. Tylko czekam na okazje i jade, pozbawiam się godności imprezą, zaliczam kogo się da i wracam do zasranego życia.
Też Was tak zaczyna ciągnąć do czegoś takiego od tej izolacji?
  • 84 / 4 / 0
18 lipca 2020testerpigul84 pisze:
Nie ma nic gorszego niż ogarnięcie sobie piguł, chęć spędzenia fajnie wieczoru z drugą połówką a tutaj fake piguły na kofeinie, myślałem że dziś minimum to 200 mg xD a tutaj taki wał, często macie takie sytuacje że ktoś was oszukał na pigułach?
Ja tylko raz feja trafiłam ale od razu widać było, że wyciskane foremką do plasteliny w garażu. No i miejscowość z której brałam cuksa ma na swoim koncie tak szeroki wachlarz historii związanych z wszelkim ćpaniem i ogólnie "wyjątkowymi" zdarzeniami, że cokolwiek tam bierzesz to pewnie coś się z tego powodu odkurwi xD Idzie tam spotkać takie kurwa twory, które w dodatku wychodzą spod takich kurwa rąk, że powinno to robić za oficjalną atrakcje dla turystów i czasem warto nawet kupić dla samego faktu zobaczenia czegoś takiego. Więc fejk do mnie trafił ze względu na miejsce z którego brałam i można było przewidzieć. Tak to na całkiem fejkowe smakołyki nie trafiłam nigdy, gówno i syf się za to czasem trafiało lub zawód w mocy.
  • 7 / / 0
18 lipca 2020mrfuter pisze:
@testerpigul84 Nigdy, kiedyś za czasów shopów rc trafiały sie na hexenie czy cmc'kach. Raz wi fi były na bk ebdp, ale doskonale było wiadomo i każdy wiedział, że tam jest srogi dop a nie emka. Ostatnio trafiłem niebieskiego iron mana na 4 cmc, jakoś w kwietniu. Ulica to ruletka.
Muszę edytować post, bo fajnie jakby tam nic nie było, było - ale jakieś gówno, zaczęło działać po 1,5-2h, 1/10 tego co MDMA - może lekka gadka ale to równie dobrze mógł być wpływ portera 9%, mocno waliło serce, pocenie się, lekki ból głowy i brak zmęczenia lecz bez pobudzenia, nadal nie spałem, chociaż cały ranek w łożku - dramat.

Fuzja - D5
18 lipca 2020Zielona24 pisze:
18 lipca 2020testerpigul84 pisze:
Nie ma nic gorszego niż ogarnięcie sobie piguł, chęć spędzenia fajnie wieczoru z drugą połówką a tutaj fake piguły na kofeinie, myślałem że dziś minimum to 200 mg xD a tutaj taki wał, często macie takie sytuacje że ktoś was oszukał na pigułach?
Ja tylko raz feja trafiłam ale od razu widać było, że wyciskane foremką do plasteliny w garażu. No i miejscowość z której brałam cuksa ma na swoim koncie tak szeroki wachlarz historii związanych z wszelkim ćpaniem i ogólnie "wyjątkowymi" zdarzeniami, że cokolwiek tam bierzesz to pewnie coś się z tego powodu odkurwi xD Idzie tam spotkać takie kurwa twory, które w dodatku wychodzą spod takich kurwa rąk, że powinno to robić za oficjalną atrakcje dla turystów i czasem warto nawet kupić dla samego faktu zobaczenia czegoś takiego. Więc fejk do mnie trafił ze względu na miejsce z którego brałam i można było przewidzieć. Tak to na całkiem fejkowe smakołyki nie trafiłam nigdy, gówno i syf się za to czasem trafiało lub zawód w mocy.
Po 2h zaczęło coś lekko działać, pot, duszność, brak zmęczenia - bez pobudzenia - nadal nie spałem. Dramat.
ODPOWIEDZ
Posty: 2923 • Strona 274 z 293
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Wolne Konopie: Mamy dowód, że policyjna machina działa dla statystyk

WK: Pamiętacie nasz niedawny tekst o KPP w Głogowie, która wydała ponad 1000 zł publicznych pieniędzy i zmarnowała 13 godzin pracy systemu na ściganie 0,06 grama marihuany? Wtedy zastanawialiśmy się, czy te kosztowne, absurdalne procedury prowadzą do wykrywania jakichkolwiek poważnych przestępstw. Policja nie potrafiła nam odpowiedzieć. Wysłaliśmy więc kolejny wniosek UIP. I właśnie dostaliśmy odpowiedź, która potwierdza całkowity bezsens tej polityki. Komendant Powiatowy Policji w Głogowie oficjalnie przyznał, że ta cała „walka z dilerami” to fikcja, a system produkuje puste zatrzymania.