Mówisz po polsku? : ) Jeśli tak, to najlepszym sposobem jest zwykła rozmowa...
Podam Ci przykład - w marcu poleciałem do Chile na miesiąc, co spowodowało konieczność zrobienia przerwy od zioła. Na początku zaczepiałem w parku jarających młodzieniaszków (tam jest legal), ale byłem zbyt bezpośredni - podchodziłem i pytałem "what are you smoking? Is it weed? Can you sell me something"? Niestety peszyli się i tylko kiwali przecząco głową.
Następnego dnia byłem już mądrzejszy i zamiast pytać prosto z mostu, poszedłem na boisko do kosza, usiadłem i patrzyłem, jak grają. Szybko się zainteresowali moją osobą i zapytali, czy chcę pograć - oczywiście chciałem (bo lubię :)). Jak już się zapoznaliśmy, wtedy dopiero zapytałem nieśmiało o zioło. Okazało się, że 3 z nich sprzedaje i 1 mieszka bardzo blisko : D Po grze poszliśmy sobie na piwo, a godzinę później miałem już 2.5 g zajebistego tematu. Co jakiś czas na whatsapp przychodziły mi różne oferty (a to nowy temat, a to extasy...). Kontakt mam do teraz i czasem napiszę kilka słów, żeby go "podtrzymać" (bo jeszcze się tam wybieram, jak tylko będzie się dało).
A jak zapuściłem się do nieco skromniejszej dzielnicy, to zioło było dosłownie wszędzie... stragany z akcesoriami i gotowe lolki "spod lady". Gdzie nie spojrzałem, tam ktoś jarał - obłęd.
Generalnie trzeba wyjść do ludzi i zwyczajnie wybadać. W Twoim przypadku będzie pewnie nieco trudniej, ale dasz radę : )
Za chwilę ceny pójdą w dół ze względu na zbiory
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/76-25649_g.jpg)
19-latek po narkotykach zadzwonił na policję. Wydawało mu się, że ktoś chce się włamać do jego domu
Rudzcy policjanci podczas interwencji w jednym z mieszkań w Wirku ujawnili marihuanę i metamfetaminę. 19-letni rudzianin został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania narkotyków i objęto go policyjnym dozorem.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/flysky.jpg)
Może być nowym fentanylem. "Flysky" rozprzestrzenia się w USA
Nowy śmiertelnie niebezpieczny narkotyk rozprzestrzenia się w Stanach Zjednoczonych. Pojawił się m.in. na ulicach Chicago, Filadelfii i Pittsburgha. "Flysky" to heroina zmieszana z medetomidyną - środkiem uspokajającym stosowanym w weterynarii.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/marihuana-i-psychodeliki-leczenie-zaburzen-odzywiania-860x484.jpg)
Marihuana i psychodeliki oceniane najwyżej w leczeniu zaburzeń odżywiania
Czy marihuana i psychodeliki mogą zrewolucjonizować leczenie anoreksji i bulimii? Nowe badanie opublikowane przez Amerykańskie Towarzystwo Medyczne (AMA) wskazuje, że pacjenci oceniają konopie i klasyczne psychodeliki jako najskuteczniejsze substancje w łagodzeniu ich objawów.